reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny :)
Nieśmiało wtrącam się w rozmowę :) o widzę znajome nicki @Ewarut @kari21 ;*
Na bb jestem już od dawna na 2 innych wątkach przypadkiem podłapałam Wasz temat , chyba bardziej zaliczam się do staraczek :) na dole w stopce moja krótka historia , mam 25 lat i dzieciaczków przyziemnych nadal mi brak ... walczymy .
Jestem świeżo po kolejnym niepowodzeniu tym razem ciąża biochemiczna :<
Postaram się Was poznać jeśli mogę :)
 
reklama
@roxie123 witaj[emoji6][emoji6][emoji6]
Kojarzę Ciebie z innego wątku. Kiedyś się tam udzielałam[emoji1]"Ciążę po ...."

Kochana liczę, że i do Ciebie w końcu szczęście się uśmiechnie. Tylko pamiętaj nigdy nie trać nadzieji!!!

@mfifi04 a Wy już zostaliście zielone światło do starań??? Bo w sumie ostatnio mało na bieżąco jest

@Ewelina271990 czasami naprawdę jakaś pozostałość maluteńka przyczepi się i to powoduje, że beta się utrzymuje. A lekarz może mieć problem ze znalezieniem tego przez usg. Ale najważniejsze, że beta spada. Jestem pewna, że wraz z @ już całkiem wszystko ładnie się oczyści. I wtedy tylko już do boju[emoji6][emoji6][emoji6]

@kari21 to najważniejsze. Chociaż wiele ma plamienia na początku i to naprawdę nie oznacza wcale nic złego. Ciąże są donoszone[emoji1][emoji1][emoji1]wierzę, że u Ciebie będzie wszystko dobrze!!!

@aga_agi Kochana czekam na jakikolwiek odzew!!! Jak się czuje przyszła mamusia[emoji1][emoji1][emoji1]

@xxEwelaxx jak tam choróbsko?? Na kiedy termin@??? Choć liczę, że nie przyjdzie, a w zamian za to pojawią się dwie cudne kreseczki[emoji6][emoji6][emoji6]

@90_natka a co u Was?? Jak yam radzisz sobie z pociechami??

@Ewarut Ja Moją pierwszą @ po stracie też dostałam dopiero 6tyg po. Także czekaj jeszcze spokojnie. I licz się z tym, że cykle mogą już nie wyglądać jak wcześniej.






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 dzisiaj umieram nie wstałam z łóżka cały dzień ... odczuwam tą biochemiczną bo @ nie jest zwykła @ :/
@AnetaManiak ja Twój nick kojarzę , ale wybacz nie znam Waszych historii
Nie poddaję się , chociaż czasami brak siły
 
@mfifi04 dzisiaj umieram nie wstałam z łóżka cały dzień ... odczuwam tą biochemiczną bo @ nie jest zwykła @ :/
@AnetaManiak ja Twój nick kojarzę , ale wybacz nie znam Waszych historii
Nie poddaję się , chociaż czasami brak siły
Ja dołączyłam w kwietniu po Mojej stracie. Był to 7-8tc. Poronienie samoistne całkowite. Do Mnie szczęście zawitało już po pierwszej @. Obecnie jestem 18t1d. Szykuje nam się synuś najprawdopodniej[emoji6][emoji6][emoji6]
Może u Ciebie ta biochemiczna tak wszystko poprzewraca, że się uda. Będę napewno mocno trzymać za Ciebie również kciuki!!! Ile cykli już się staracie???

No i przesyłam Wam fluidki ciążowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale wierzę, że nasza "Biała Czarownica" @aga_agi odczarowała to forum i będą tutaj już same dobre nowiny[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny, to jest pierwsze forum na jakim jestem. Nie mam z kim pogadac o tym bo boje sie reakcji wypytywania , eza nie chce denerwowac. Mam 27 lat, od jakichs 7 lat zabezpieczalam sie nuvaringiem. Zawsze bylo ze mna ginekologicznie wszystko w porzadku. W styczniu wyciagnelam krazek rzucilam palenie i czekalam na regeneracje organizmu. Od dawna planowalismy ze jak bedziemy miec stabilna sytuacje finansowa i wszystko bedzie poukladane zaczniemy sie starac... jak widac na hop siup nie ma nic. W maju pierwsze staranie a w czerwcu juz ciaza. Googlalam, czytalam i mialam wszystkie mozliwe objawy. Cieszylam sie, ale jakos radosci wielkiej nie bylo tak jakby ktos mnie oszukal z ta ciaze i caly czas powtarzalam sobie, dopoki lekarz nie potwierdz, nie bede sie cieszyc. Glupie prawda? i chyba sobie to wykrakalam, bo w 6tc na pierwszym badaniu USG nie bylo widac NIC a beta hcG na poziomie 670. po dwoch dniach silne krawawienie, bole i koniec....

Katdy kolejny miesiac nic...

Okres mam miec za 6 dni, ale znowu czuje pewne objawy. I tak wmawiam sobie ze sie uda.. ale nie daje sobie rady. Niestety naleze do tych perfekcjonistek i zycie musi byc od A do Z ulozone. Jak sobie radzicie z tym rozczarowaniem? Akurat przy pierwszej ciazy poronienie....
 
@Wroni Witaj Kochana. Przykro Mi, że i Ty musiałaś tutaj dołączyć.
Wiara wiara i jeszcze raz wiara. Musisz wierzyć, że w końcu się uda. Niestety jeżeli chodzi o planowanie no tutaj się tak nie da. Czasami potrzeba więcej czasu, żeby organizm się przygotował do ciąży. Ja też pierwszą ciążę straciłam i to po latach starań. Ból jak cholera. Mi akurat pomogło bardzo to, że myślałam jak tu się dobrze przygotować do następnej ciąży. Jakie witaminy i jak dbać o siebie.

Napisane na FDR-A01L w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry