reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja w poprzednich poronieniach też nie robiłam badań...Ale teraz gdy serduszko przestało bić w 11tc to postanowiliśmy zrobić określenie płci oraz ewentualne wady genetyczne...w poniedziałek miałam wizytę u nowego lekarza i wszystko jest ok. Według niego przyczyną był skrzep który odciął płód od wszystkiego...dlatego zlecił zrobienie badań w kierunku zespołu anty...miałaś teraz usg? Wszystko ok po zabiegu? Kiedy chcesz wrócić do starań?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tez przestało bic serduszko w 9 tygodniu. Przynajmniej znasz przyczynę. Miałam USG i lekarz powiedział że fizycznie jest ok. Ale radził dać sobie jeszcze miesiąc żeby psychika odpoczela. Przy USG okazało się ze pięknie urosły mi pęcherzyki w prawym i lewym jajniku wiec powiedziałam ze nie mogę takiej szansy zmarnowac i nie zastosuje się do jego zalecenia. :-) Zaśmiał się tylko i powiedział ze to moja decyzja. Dorcia a ty juz się starasz czy czekasz żeby porobić badania??
 
U mnie tez przestało bic serduszko w 9 tygodniu. Przynajmniej znasz przyczynę. Miałam USG i lekarz powiedział że fizycznie jest ok. Ale radził dać sobie jeszcze miesiąc żeby psychika odpoczela. Przy USG okazało się ze pięknie urosły mi pęcherzyki w prawym i lewym jajniku wiec powiedziałam ze nie mogę takiej szansy zmarnowac i nie zastosuje się do jego zalecenia. :-) Zaśmiał się tylko i powiedział ze to moja decyzja. Dorcia a ty juz się starasz czy czekasz żeby porobić badania??
Ja od kilku dni działam :) skoro w usg wszystko jest dobrze,endo prawidłowe i owulacja to nie zmarnuje szansy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki to koszt? Bo nigdy nie stosowałam i nawet się nie orientuję
Witam Was wszystkie,
Chyba zadna z Was mnie nie kojarzy, poniewaz bardzo dlugo nic nie pisalam, ale zagladam tu czasem:)
Jestem na tym forum baaaaardzo dlugo, bo chyba z 4 lata? Z sentymentu zaglądam czasami, mieszkam w Australii.
Napisalam bo chce Wam powiedziec NIE ZAMARTWIAC MI SIE TU !!!
Po pierwsze miejcie wiare, tak jak ja tu jestem prawie wszystkie zaciazaja szczesliwie w koncu !!!
Ja urodzilam coreczke majac 39 lat...
A po drugie,
Ja juz mialam swoje latka, syna nastolatka! mialam tez dwa poronienia, raz zatrzymane ( ciaza obumarla w 8tyg) 12 tydzien, i raz pusty pecherzyk,
U mnie lekarz do ktorego w koncu poszlam prywatnie -jeden z lepszych tutaj powiedzial, ze druga najczesciej spotykana przyczyna po wadach genetycznych, sa wlasnie te sprawy krazeniowe! czyli. " zespol A broi" i kazal mi ,( stwierdzil, ze nie zaszkodzi a pomoc moze) łykać 1 baby aspiryn100, to tak jak Wasz acard od poczatku cyklu- u mnie podzialalo, mam zdrowa coreczke, ktora niedlugo konczy 3 latka
Aaaa jeszcze z ciekawostek, jakby ktoras plamila w ciazy, nie panikujcie od razu, ja co miesiac chyba ladowalam na IP z plamieniami brazowo- brunatnymi( ciemna krew) i ....juz zegnajac bobaska, wszystko bylo w jak najlepszym porządku! Ale tu zamieszanie na forum robilam zawsze ☺️ I powiem Wam ze pare tez tak mialo, nawet krwawienia i wszystko sie dobrze konczylo.oj ....duzo tu przypadkow bylo, niby beznadziejnych bez rokowan sytuacji...a zdrowe dzidziusie juz sa na swiecie
Kazda z Was sie doczeka, wiem jak to ciezko, z perspektywy czasu blagam Was nie zamartwiac mi sie w czasie ciazy tez, choc wiem..ze to graniczy z cudem, bo kazda swiruje z Nas bo bedzie dobrze tym razem!!!
A dla starajacych sie: Pamietam jak mi moj gin powiedzial przed starankami: pamietaj w tych czasach tylko ludzie, ktorzy nie chca dzieci ich nie maja, reszcie da sie pomoc:)
Takze zdrowo sie odzywiac, cwiczenia fizyczne pomagaja troche ( krazenie lepsze) oraz winko czerwone Na relax I do dziela 3 mam za wszystkie kciuki i pozdrawiam z daleka
 
Ostatnia edycja:
Witam Was wszystkie,
Chyba zadna z Was mnie nie kojarzy, poniewaz bardzo dlugo nic nie pisalam, ale zagladam tu czasem:)
Jestem na tym forum baaaaardzo dlugo, bo chyba z 4 lata? Z sentymentu zaglądam czasami, mieszkam w Australii.
Napisalam bo chce Wam powiedziec NIE ZAMARTWIAC MI SIE TU !!!
Po pierwsze miejcie wiare, tak jak ja tu jestem prawie wszystkie zaciazaja szczesliwie w koncu !!!
Ja urodzilam coreczke majac 39 lat...
A po drugie,
Ja juz mialam swoje latka, syna nastolatka! mialam tez dwa poronienia, raz zatrzymane ( ciaza obumarla w 8tyg) 12 tydzien, i raz pusty pecherzyk,
U mnie lekarz do ktorego w koncu poszlam prywatnie -jeden z lepszych tutaj powiedzial, ze druga najczesciej spotykana przyczyna po wadach genetycznych, sa wlasnie te sprawy krazeniowe! I kazal mi ,( stwierdzil, ze nie zaszkodzi a pomoc moze) łykać 1 baby aspiryn100, to tak jak Wasz acard od poczatku cyklu- u mnie podzialalo, mam zdrowa coreczke, ktora niedlugo konczy 3 latka
Aaaa jeszcze z ciekawostek, jakby ktoras plamila, to tez sie nie martwcie, ja co miesiac chyba ladowalam na IP z plamieniami brazowo- brunatnymi( ciemna krew) i ....juz zegnajac bobaska, wszystko bylo w jak najlepszym porządku! Ale tu zamieszanie na forum robilam zawsze [emoji5]️ I powiem Wam ze pare tez tak mialo, nawet krwawienia i wszystko sie dobrze konczylo.oj ....duzo tu przypadkow bylo, niby beznadziejnych bez rokowan sytuacji...a zdrowe dzidziusie juz sa na swiecie
Kazda z Was sie doczeka, wiem jak to ciezko, z perspektywy czasu blagam Was nie zamartwiac mi sie w czasie ciazy tez, choc wiem..ze to graniczy z cudem, bo kazda swiruje z Nas bo bedzie dobrze tym razem!!!
A dla starajacych sie: Pamietam jak mi moj gin powiedzial przed starankami: pamietaj w tych czasach tylko ludzie, ktorzy nie chca dzieci ich nie maja, reszcie da sie pomoc:)
Takze zdrowo sie odzywiac, cwiczenia fizyczne pomagaja troche ( krazenie lepsze) oraz ... Na relax i do dziela 3 mam za wszystkie kciuki i pozdrawiam z daleka
Hej :) cieszę się,że Twoja historia miała dobre zakończenie :) ja pomimo bólu w sercu nadal walczę :) i wierzę,że wszystko się dobrze skończy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was wszystkie,
Chyba zadna z Was mnie nie kojarzy, poniewaz bardzo dlugo nic nie pisalam, ale zagladam tu czasem:)
Jestem na tym forum baaaaardzo dlugo, bo chyba z 4 lata? Z sentymentu zaglądam czasami, mieszkam w Australii.
Napisalam bo chce Wam powiedziec NIE ZAMARTWIAC MI SIE TU !!!
Po pierwsze miejcie wiare, tak jak ja tu jestem prawie wszystkie zaciazaja szczesliwie w koncu !!!
Ja urodzilam coreczke majac 39 lat...
A po drugie,
Ja juz mialam swoje latka, syna nastolatka! mialam tez dwa poronienia, raz zatrzymane ( ciaza obumarla w 8tyg) 12 tydzien, i raz pusty pecherzyk,
U mnie lekarz do ktorego w koncu poszlam prywatnie -jeden z lepszych tutaj powiedzial, ze druga najczesciej spotykana przyczyna po wadach genetycznych, sa wlasnie te sprawy krazeniowe! czyli. " zespol A broi" i kazal mi ,( stwierdzil, ze nie zaszkodzi a pomoc moze) łykać 1 baby aspiryn100, to tak jak Wasz acard od poczatku cyklu- u mnie podzialalo, mam zdrowa coreczke, ktora niedlugo konczy 3 latka
Aaaa jeszcze z ciekawostek, jakby ktoras plamila, to tez sie nie martwcie, ja co miesiac chyba ladowalam na IP z plamieniami brazowo- brunatnymi( ciemna krew) i ....juz zegnajac bobaska, wszystko bylo w jak najlepszym porządku! Ale tu zamieszanie na forum robilam zawsze ☺️ I powiem Wam ze pare tez tak mialo, nawet krwawienia i wszystko sie dobrze konczylo.oj ....duzo tu przypadkow bylo, niby beznadziejnych bez rokowan sytuacji...a zdrowe dzidziusie juz sa na swiecie
Kazda z Was sie doczeka, wiem jak to ciezko, z perspektywy czasu blagam Was nie zamartwiac mi sie w czasie ciazy tez, choc wiem..ze to graniczy z cudem, bo kazda swiruje z Nas bo bedzie dobrze tym razem!!!
A dla starajacych sie: Pamietam jak mi moj gin powiedzial przed starankami: pamietaj w tych czasach tylko ludzie, ktorzy nie chca dzieci ich nie maja, reszcie da sie pomoc:)
Takze zdrowo sie odzywiac, cwiczenia fizyczne pomagaja troche ( krazenie lepsze) oraz winko czerwone Na relax I do dziela 3 mam za wszystkie kciuki i pozdrawiam z daleka
Ozila hej :) ja Cię pamiętam bo dołączyłam do Was kiedy Ty już tutaj byłaś :) ile ma Twoja Maluda? Będą 2 latka czy już nawet bliżej 3? Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze :) mało nas tu zostało ze starego składu więc fajnie, że się odezwałaś :)
 
Do góry