reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

TE="justys0702, post: 14801540, member: 169752"]Czemu dziwny wyszedl?

f2w3yx8d8eesu797.png
Zobacz załącznik 793626
Same zobaczcie jakaś dziwna plamka wyszła pewnie jakiś wadliwy [emoji5]teraz poczekam do terminu @ I jak nie przyjdzie to zrobię jeszcze raz[emoji5][/QUOTE]
Trzymam kciuki [emoji4] naprawdę może to jakiś znak [emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie, że 5 miesięcy po cc może być wszystko ok...wpadłam w panikę...
nie chce wylądować w domu na L4 bo psychicznie nie wytrzymam, pracę mam przyjemną (jestem psychologiem w szkole, mam 20 godzin tygodniowo) bo z drugiej wzięłam już na początku roku urlop bezpłatny...
w internecie wszędzie panika...za wcześnie i w ogóle...
 
Dziewczyny, powiedzcie, że 5 miesięcy po cc może być wszystko ok...wpadłam w panikę...
nie chce wylądować w domu na L4 bo psychicznie nie wytrzymam, pracę mam przyjemną (jestem psychologiem w szkole, mam 20 godzin tygodniowo) bo z drugiej wzięłam już na początku roku urlop bezpłatny...
w internecie wszędzie panika...za wcześnie i w ogóle...
Kochana niestety nie mam w tej sprawie doświadczenia tez miałam cc ale w kwietniu minie juz 6 lat , nie martw się na zapas i za dużo nie czytaj w necie bo można oszalec myślę że jak lekarz mówił ze juz się wszystko wygoilo to nie masz powodu do niepokoju ☺ będziesz pod kontrolą lekarza i wszystko będzie dobrze zobaczysz ciesz się fasolka która jest już w Tobie ☺ reszta sama się ułoży ☺ Trzymajcie się cieplutko ☺
 
Dziewczyny, powiedzcie, że 5 miesięcy po cc może być wszystko ok...wpadłam w panikę...
nie chce wylądować w domu na L4 bo psychicznie nie wytrzymam, pracę mam przyjemną (jestem psychologiem w szkole, mam 20 godzin tygodniowo) bo z drugiej wzięłam już na początku roku urlop bezpłatny...
w internecie wszędzie panika...za wcześnie i w ogóle...
Pewnie, że może być dobrze :) na to nie ma reguły. Do porodu masz jeszcze sporo, więc wyjdzie że różnica między kolejnymi cc będzie około roku. Także spokojnie. Najważniejsze to na bieżąco kontrolować co i jak. Mam znajomą, która miała teoretycznie bezpieczny okres między cesarkami-bo 2 lata. A i tak blizna jej się rozeszła i synek urodził się już w 33 tc. Także naprawdę to kwestia indywidualna. A skoro lekarz mówi, że już Ci się zagoiła blizna to nie martw się na zapas :) będzie dobrze, jesteś psychologiem to na pewno wiesz, że pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu :)
 
Co tu u nas taka cisza dzisjaj ? Jak tam dziewczynki te z dwiema kreseczkami jak się czujecie a te starające jak idą starania ? Ja czekam na brak @ w sobotę mam termin ☺
 
1485953558-aaaaaa.jpeg

Ja dziś od rana w pracy, a teraz mężuś jeszcze kawalera mi przywiózł, bo na popołudnie pracuje [emoji6] I przez te popołudnia (do północy) marne nasze starania, Ale jeszcze kilka dni zostało więc może uda się zadziałać [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry