reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Baslan to masz wizytę już niedługo więc ja bym na Twoim miejscu na razie ten duphaston zostawiła bez zmian :) a w ogóle to masz wizytę dzień po moich prenatalnych, (którymi zresztą jestem przerażona bo wcześniej nie mam już wizyty u mojej gin...)

Katarzyna.a.g gratuluję :) faktycznie szybko po cc zaszłaś, ale nie martw się na zapas, gin oceni jak wygląda blizna i na pewno na bieżąco będzie kontrolować co i jak.
 
Baslan to masz wizytę już niedługo więc ja bym na Twoim miejscu na razie ten duphaston zostawiła bez zmian :) a w ogóle to masz wizytę dzień po moich prenatalnych, (którymi zresztą jestem przerażona bo wcześniej nie mam już wizyty u mojej gin...)

Katarzyna.a.g gratuluję :) faktycznie szybko po cc zaszłaś, ale nie martw się na zapas, gin oceni jak wygląda blizna i na pewno na bieżąco będzie kontrolować co i jak.

Gin już mówił że ładnie zagojona, tylko trochę wysoko...ale potem stwierdził, że to pewnie przez to, że ciąża była dość wczesnie rozwiązywana (27+2 dni)
 
Zrobiłam beta-HCG 703,900mIU/ml
i teraz zaczęłam się stresować...cc miałam 2 września...dzisiaj wróciłam do pracy...
Powtórz betę w środę aby sprawdzić przyrost ale już śmiało można pogratulować[emoji3]

Baslan Tobie też z całego serducha gratuluję. Zrobisz jak uważasz, ale ja bym progrsteronu ani nie odstawiala ani nie zmniejszała dawek. Moja lekarka zawsze mówiła, że im wyższy tym lepiej. Nawet kiedyś miałam trochę ponad normę a i tak cały czas kazała brać luteine

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powtórz betę w środę aby sprawdzić przyrost ale już śmiało można pogratulować[emoji3]

Baslan Tobie też z całego serducha gratuluję. Zrobisz jak uważasz, ale ja bym progrsteronu ani nie odstawiala ani nie zmniejszała dawek. Moja lekarka zawsze mówiła, że im wyższy tym lepiej. Nawet kiedyś miałam trochę ponad normę a i tak cały czas kazała brać luteine

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za radę i a gratulacje[emoji4] Ja się właśnie bałam, że zaraz będę miała ponad normę, ale jak mówisz, że gin mówił, że to nic nie szkodzi, to się trochę uspokoiłam [emoji16]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry