reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Baslan jeszcze raz gratuluję :)
Co do progesteronu to mi się zawsze wydawało, że im więcej tym lepiej :) poza tym w końcu w normie się mieści.. Nie masz możliwości zadzwonić zapytać gina co robić? Na własną rękę bym się trochę bała no ale ja to ogólnie panikara jestem w kwestii ciąży ;)
Ja miałam ok 38 przy normie w moim lab do 42 i nic lekarka nie kazała zmniejszać dawki tylko mówiła, że wynik bardzo dobry :)
 
Baslan jeszcze raz gratuluję :)
Co do progesteronu to mi się zawsze wydawało, że im więcej tym lepiej :) poza tym w końcu w normie się mieści.. Nie masz możliwości zadzwonić zapytać gina co robić? Na własną rękę bym się trochę bała no ale ja to ogólnie panikara jestem w kwestii ciąży ;)
Ja miałam ok 38 przy normie w moim lab do 42 i nic lekarka nie kazała zmniejszać dawki tylko mówiła, że wynik bardzo dobry :)
Wizytę mam 10.02 więc wtedy zapytam. Ja też właśnie panikara [emoji16][emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma znaczenia kiedy
Ważne żeby nie w trakcie miesiączki :-)
Tak mówił mój lekarz
Ja dokładnie nie pamiętam dokładnie robiłam bo to było już dawno dawno temu
Lenka jak przeczucia u Ciebie coś się zmieniło robiłaś test ?
U mnie jeszcze 4 dni do @ I obiecałam sobie ze test zrobię dopiero wtedy jak mi się spóźni ☺
 
Lenka jak przeczucia u Ciebie coś się zmieniło robiłaś test ?
U mnie jeszcze 4 dni do @ I obiecałam sobie ze test zrobię dopiero wtedy jak mi się spóźni ☺

A u mnie nic zero objawów
Nie robiłam testu
Boję się :-(
Wiesz objawów wcale na @też nie mam bo po poronieniu mam @bez bolesna
Myślałam żeby zrobić test ale poczekam
Bo czuję że na darmo bym zrobiła
 
A ty co tam masz jakieś objawy :-)
Trzymam kciuki:-*
Ja też nie mam żadnych objawów @ w tamtym miesiącu troszkę pobolewal mnie brzuch a w tym cisza ☺ no i co zauważyłam po raz pierwszy od poronienia zaczęły mnie troszkę boleć piersi ☺ ale nie chce się nakręcac zobaczymy co będzie korci mnie ten test ale trzeba być twardym u mnie może być jeszcze za wcześnie ale u Ciebie juz mógłby wyjść ☺
 
reklama
Do góry