reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wow! gratuluję już oficjalnie :happy2:
Ja tym bardziej wzięłabym dalej dupka, tak jak dziewczyny pisały. A ile jesteś dni po owu? Masz jakieś objawy?
 
Dziekuje dziewczynki[emoji4] bola mnie jak narazie tylko piersi i troche brzuch na dole. Ale to raz na jakis czas. Troche mi buzie zsypalo. I jak narazie to tyle. Myslicoe, ze moge na wlasna reke zazywac duphaston? Moze macie jakiegos dobrego lekarza z krakowa lub okolic?
 
Mam wynik....
336.9 mlU/ml[emoji5][emoji5][emoji5]
Bardzo ale to bardzo się cieszę :) Gratuluję! :) jednak ta końcówka roku jest dla Was bardzo szczęśliwa ;) życzę Wam duzo zdrówka i cierpliwości a i oczywiście nudnej ciąży [emoji8] a co do lekarza to jeśli nie masz do niego zaufania to go zmień. Strasznie Cię nastraszył i tylko nie potrzebnie zdenerwował.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to niestrawność po świętach? :p ;) hyhy
A tak na serio, to mam termin @ na 1 stycznia i od wczoraj też mnie kłuje w dole brzucha, takie krótkie skurcze. I już sobie zaczęłam wkręcać, że może to coś znaczy :rolleyes2:
Ale staram się opanować to wkręcanie, bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać. ;)
Hehe a ja wyliczylam sobie owu na ok.11-12 dc a 14 i 15 dc kochalismy sie bez bo moj juz uznal ze to bezpieczne dni. Ja nie wyprowadzalam go z bledu ale tez juz myslalam ze po owu to nic nie bedzie. A teraz sie zastanawiam czy czasem owu sie nie przesunela.. Hehe a teraz gdybam bo wydaje mi sie ze moglo cos pyknac;)
 
reklama
Hehe a ja wyliczylam sobie owu na ok.11-12 dc a 14 i 15 dc kochalismy sie bez bo moj juz uznal ze to bezpieczne dni. Ja nie wyprowadzalam go z bledu ale tez juz myslalam ze po owu to nic nie bedzie. A teraz sie zastanawiam czy czasem owu sie nie przesunela.. Hehe a teraz gdybam bo wydaje mi sie ze moglo cos pyknac;)
Jeśli pękło to tylko się cieszyć :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry