reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

TakaJakla gratuluje :happy2: A ile dpo robiłaś pierwszy test? Masz jakieś objawy?
Manki a Ty ile jesteś po owu?
U mnie 10 dpo i to czekanie...

Dokladnie 14 dni po owulacji byla jasna druga kreseczka, powtórzyłam test po 2 dniach i już była lepiej widoczna, po 10 dniach też robiłam test ale nie pokazało ciąży. Ja już czułam kłucie po 3 dniach i to tak do dzisiaj. I takie pobolewanie ale inne niż zawsze. Ciężko to opisać.
 
reklama
Strzeliłam test z rana, ale niestety biel, 11 dpo.
Dżoł ja właśnie taki mam plan ,żeby jutro iść na bete, bo dzisiaj wieczorem będę brała ostatnią tabletkę dupka i chcę mieć spokojne sumienie po odstawieniu.
 
Jak miło że "coś" zaczyna zaskakiwać na naszym wątku [emoji178] w końcu dobre wiadomości [emoji2] Trzymam kciuki za pozytywne testowanie!
U mnie właśnie dni płodne się zaczynają i mam dylemat czy działać czy jeszcze odpuścić sobie ten cykl [emoji12] Remont mnie czeka w tym miesiącu więc nie chciałabym zaszkodzić dzidziusiowi [emoji16]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strzeliłam test z rana, ale niestety biel, 11 dpo.
Dżoł ja właśnie taki mam plan ,żeby jutro iść na bete, bo dzisiaj wieczorem będę brała ostatnią tabletkę dupka i chcę mieć spokojne sumienie po odstawieniu.
Testy tak wczesnie, to chyba tylko przy trojaczkach moga wyjsc ;)
Ja sie dzisiaj obudzilam z przeczuciem, ze jednak @ przyjdzie :/ no coz, mamy za tydzien na narty jechac, przynajmniej bede mogla sie na zimnym stoku troche grzanym winem ratowac :p
eh... ja z natury mega cierpliwa jestem, ale ostatnie pol roku troche moja cierpliwosc podkopuje. Tym bardziej, ze dwie moje corcie bez wiekszych komplikacji poczelismy i szybko, to tez sie nie nastawialam na tak dlugie i dramatyczne starania :(
 
reklama
Testy tak wczesnie, to chyba tylko przy trojaczkach moga wyjsc ;)
Ja sie dzisiaj obudzilam z przeczuciem, ze jednak @ przyjdzie :/ no coz, mamy za tydzien na narty jechac, przynajmniej bede mogla sie na zimnym stoku troche grzanym winem ratowac :p
eh... ja z natury mega cierpliwa jestem, ale ostatnie pol roku troche moja cierpliwosc podkopuje. Tym bardziej, ze dwie moje corcie bez wiekszych komplikacji poczelismy i szybko, to tez sie nie nastawialam na tak dlugie i dramatyczne starania :(

Oj u mnie też cierpliwość już szwankuje, zresztą widać po moim testowaniu :p
A ja w tym cyklu mam przeczucie, że się udało, ale znając życie będzie klapa i rozczarowanie.
Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Tak jak pisałam pójdę na betę dla świętego spokoju, myślę że w 12 dpo jeżeli coś jest na rzeczy to z krwi wyjdzie. A to mój wykres:
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend

Ogólnie widać, że nam się tu ruch zrobił w końcu z pozytywami ;)
 
Do góry