reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak jak manki pisze nic nie bedzie widac. A masz mozliwosc przez tel zapytac? Bo na usg nic nie zobaczy. Ja mialam @ 7.12 i kazala mi przyjsc dopiero 15.01 jakbym zaszla.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jak manki pisze nic nie bedzie widac. A masz mozliwosc przez tel zapytac? Bo na usg nic nie zobaczy. Ja mialam @ 7.12 i kazala mi przyjsc dopiero 15.01 jakbym zaszla.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przez tel to chyba raczej nic nie powie. Wolalabym zapytac osobiscie. W sumie nie mam daleko do lekarza to pojade i zapytam. Dziekuje dziewczynki za odpowiedz[emoji4]
 
To fajnie kochana :-)
Daj znać :-)
A masz jakieś objawy ???
Juz sama nie wiem czy to objawy czy nerwy. Napewno bola mnie piersi. A teraz brzuch, ale to chyba zoladek ze zdenerwowania.
Jak cos sie dowiem to dam wam znac.
Nawet Moj Maz o niczym nie wie, bo jest w pracy. Moze jak wroci do domu to bedzie mial niespodzianke...[emoji4]
 
Juz sama nie wiem czy to objawy czy nerwy. Napewno bola mnie piersi. A teraz brzuch, ale to chyba zoladek ze zdenerwowania.
Jak cos sie dowiem to dam wam znac.
Nawet Moj Maz o niczym nie wie, bo jest w pracy. Moze jak wroci do domu to bedzie mial niespodzianke...[emoji4]

Fajnie cieszę się bardzo oby wszytko byki dobrze z tobą i maleństwem
Ja mam na jutro termin ale zrobiłam test i jedna kreska
A tak wogole to powiem wam że ja po poronieniu mam okres delikatny i wogole nic mnie nie boli ani na okres ani w trakcie
 
Juz sama nie wiem czy to objawy czy nerwy. Napewno bola mnie piersi. A teraz brzuch, ale to chyba zoladek ze zdenerwowania.
Jak cos sie dowiem to dam wam znac.
Nawet Moj Maz o niczym nie wie, bo jest w pracy. Moze jak wroci do domu to bedzie mial niespodzianke...[emoji4]

I nie denerwuj się nam kochana:-):-*
Głowa do góry teraz same dobre dnie przed wami :-*
 
reklama
Do góry