reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny cos czuje ze będzie dobrze i ze jak nie ten rok zakończycie szczęśliwie to napewno zaczniemy wszystkie razem szczęśliwie nowy rok i będzie on szczęśliwy do końca i we wrześniu wszystkie juz będziemy tulic w ramionach i wstawiać zdjęcia naszych maluszków coś czuje w kościach ze tak
będzie ☺
KaSia ja cały czas trzymam kciuki żebyś Ty rozpoczęła już teraz wysyp II kreseczek a później to już pójdzie szybko i po kolei będziemy chwalić się pozytywnymi tescikami ☺
Ten rok nie był dla mnie szczęśliwy w lutym zmarł nagle mojego męża tato no i pod koniec znowu przytrafia nam się takie nieszczęście wiec wierze ze juz teraz nie może być inaczej jak tylko dobrze po tych nieszczęściach jestem bardzo dobrej myśli ☺
 
Dziewczyny cos czuje ze będzie dobrze i ze jak nie ten rok zakończycie szczęśliwie to napewno zaczniemy wszystkie razem szczęśliwie nowy rok i będzie on szczęśliwy do końca i we wrześniu wszystkie juz będziemy tulic w ramionach i wstawiać zdjęcia naszych maluszków coś czuje w kościach ze tak
będzie [emoji5]
KaSia ja cały czas trzymam kciuki żebyś Ty rozpoczęła już teraz wysyp II kreseczek a później to już pójdzie szybko i po kolei będziemy chwalić się pozytywnymi tescikami [emoji5]
Ten rok nie był dla mnie szczęśliwy w lutym zmarł nagle mojego męża tato no i pod koniec znowu przytrafia nam się takie nieszczęście wiec wierze ze juz teraz nie może być inaczej jak tylko dobrze po tych nieszczęściach jestem bardzo dobrej myśli [emoji5]
To nadajemy na tych samych falach bo ja też mam takie przeczucia [emoji178][emoji178][emoji178] Będzie dobrze [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Testowanie jest codziennie z rana od tygodnia [emoji23] Więc albo nie jestem w ciąży albo kupiłam buble na allegro[emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że to jednak te buble ☺ tylko troszkę mnie nastraszylas bo też je kupiłam tylko 10 sztuk ☺
Trzymam kciuki ✊ ale gdyby się jednak okazało ze @ przyjdzie to będzie znak że mamy być razem w ciazy od samego początku i musisz na mnie poczekać ale w grudniu juz staranka i efekty zaraz po Nowym Roku no i dla Ciebie prezent urodzinowy we wrześniu
 
Myślę że to jednak te buble [emoji5] tylko troszkę mnie nastraszylas bo też je kupiłam tylko 10 sztuk [emoji5]
Trzymam kciuki [emoji110] ale gdyby się jednak okazało ze @ przyjdzie to będzie znak że mamy być razem w ciazy od samego początku i musisz na mnie poczekać ale w grudniu juz staranka i efekty zaraz po Nowym Roku no i dla Ciebie prezent urodzinowy we wrześniu
Każda opcja mi się podoba [emoji16][emoji106]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dodam jeszcze do tematu, ponieważ zakładałem podobny wcześniej o jej ciąży. Ta ciąża była już prawie 3 miesiące temu i okazało się, że było zagrożenie życia został jej praktycznie dzień, może mniej :( Ale niestety jajnik musieli usunąć. Dobrze, że takie rzeczy bolą ból jest jednak zdobyczą ewolucji. przykre ale prawdziwe.

Na początku cieszyła się, że krwaiwła, ponieważ jak usłyszała, że to może być ciąża pozamaciczna, to jednak już przebolała w ciągu dnia, że trudno poronienie, ale niestety wyszedł najgorszy scenariusz. Teraz najwcześniej za rok.

Ciąża to fajna sprawa, ale zawsze jest tyle nie wiadomych, że aż czasami strach
Jeszcze ta nie miłosierna ewolucja Link do: Cesarskie cięcia wpływają na ewolucję człowieka, że pomoć coraz więcej kobiet ma wąską miednicę i że naturalne porody będa coraz żadsze... masakra
 
reklama
Do góry