reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
heh, kusisz ;-) wole nawet nie myslec jakby byly 2 kreski, bralam ibuprom zatoki, sudafed, neo-angin, strepsils intensiv, orofar max. no i standardowo inofem, acard,kw.fol. 5 mg i encorton.
nie wiem czy przy takim zestawie jest szansa na zagniezdzenie :errr:
co wiecej, czekamy na badania kariotypow, prawdopodobnie 10.01 i gin kazala nie brac clo ,bo w razie jakbym zaszla zeby znowu nie poronic :frown: choc nie bardzo to rozumiem, bo kariotypy to genetyka, to nawet jakby cos bylo nie tak, to przeciez sie chyba tego nie leczy.

jedyne co mnie zastanawia to to, ze brzuch mnie wg nie boli jak zawsze przed okresem.
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis bylam ba wizycie kontrolnej. Fizycznie pieknie sie zagoilam, psychnicznie jest słabo. Wczoraj wieczor pełen lez...a juz dobrze sobie radzilam. Dzis lepiej, duzo zajec wiec nie ma czasu myśleć. Jedyne co mnie zastanowilo, Pani dr powiedziała ze nie rozumie dlaczego zrobili mi lyzeczkowanie skoro poronienie bylo calkowite... Zmattwilo mnie to ale najwazniejsze ze sie zagoilo. Mamy tez dlugo nie czekac ze starankami wiec musze szybko wziac sie w garsc dla mojej Kropeczki.
 
Jestem po wizycie. Pęcherzyk nie pękł. Podbiła diagnozę z pcos niestety. Jutro zaczynam dupka przez 10 dni. 2 cykle z dupkiem i potem na wizyte kontrolna znów. Jak nic się nie zmieni to będziemy stymulować. Nie powiedziała jeszcze czym i jaki ma plan...dupa gowno, że się tak brzydko wyrażę. Jestem załamana. Myślałam, że się unormowało jednak po tym poronieniu, zwłaszcza że ten pęcherzyk był taki ładny [emoji22]
drugiej strony jestem wściekła że ta wcześniejszą lekarka nic nie zauważyła, wszystko było książkowe idealne, a tu taki ch*, może gdyby była wcześniejszą reakcja coś dałoby się zrobić...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ja jestem nadal na etapie oczekiwania na pierwsza @ i bardzo się nie mogę doczekać powinna być kolo 12.12 ☺wczoraj odebrałam wynik badania histopatologicznego i odrazu dzwoniłam do mojej ginekolog i na szczęście jest wszystko ok ☺
Zaraz po pierwszej @ mam się zgłosić na kontrolę☺ mam nadzieje ze Nowy Rok zacznę z najlepszą wiadomością jaka sobie tylko mogę wymarzyć ☺i za Was też trzymam mocno kciuki ✊
 
Kuje mnie cały czas z lewej strony tak jakby jajnik gdybym nie była parę dni przed @ pomyślałambym ze to owulacja.
Bóle te są dosyć silne i nasilają się przy wstawaniu lub siadaniu.
Dziewczyny czy też tak mialyscie przed pierwszą @ po poronieniu? Bo ja już zaczynam swirowac ze to coś złego może torbiel czytałam ze często zdarza się po poronieniu
 
Kuje mnie cały czas z lewej strony tak jakby jajnik gdybym nie była parę dni przed @ pomyślałambym ze to owulacja.
Bóle te są dosyć silne i nasilają się przy wstawaniu lub siadaniu.
Dziewczyny czy też tak mialyscie przed pierwszą @ po poronieniu? Bo ja już zaczynam swirowac ze to coś złego może torbiel czytałam ze często zdarza się po poronieniu
Nie mam pojęcia [emoji53] Ja miałam takie bóle w okolicy owulacji...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie. Pęcherzyk nie pękł. Podbiła diagnozę z pcos niestety. Jutro zaczynam dupka przez 10 dni. 2 cykle z dupkiem i potem na wizyte kontrolna znów. Jak nic się nie zmieni to będziemy stymulować. Nie powiedziała jeszcze czym i jaki ma plan...dupa gowno, że się tak brzydko wyrażę. Jestem załamana. Myślałam, że się unormowało jednak po tym poronieniu, zwłaszcza że ten pęcherzyk był taki ładny [emoji22]
drugiej strony jestem wściekła że ta wcześniejszą lekarka nic nie zauważyła, wszystko było książkowe idealne, a tu taki ch*, może gdyby była wcześniejszą reakcja coś dałoby się zrobić...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczaki :/ to niefajnie... ale z drugiej strony znam mase mam z pcos, wiec chyba nie jest to az tak trudne do leczenia. I z tego, co mi kolezanka mowila, to wieksza szansa na blizniaki (!?) ;)

No dzis juz polecialo porzadniej [emoji4] manki jakie badania jutro robisz? Ths, ft3,ft4,Lh? Chyba tez pojde.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lista do zbadania jest dluuuga ;) tarczycowe + cala reszta kobiecych, meskich, mlecznych...

ALE o dziwo, wczoraj caly dzien troche krwi na wkladkach bylo, niwiele, ale w poprzednich dwoch @ to bylo tylko brazowe plamienie, wiec i tak jakis progres. W nocy cos niecos zaczelo znowu leciec i dzisiaj rano juz wyglada jakp rawdziwy okres! :-D takze troche sie uspokoilam.

Kuje mnie cały czas z lewej strony tak jakby jajnik gdybym nie była parę dni przed @ pomyślałambym ze to owulacja.
Bóle te są dosyć silne i nasilają się przy wstawaniu lub siadaniu.
Dziewczyny czy też tak mialyscie przed pierwszą @ po poronieniu? Bo ja już zaczynam swirowac ze to coś złego może torbiel czytałam ze często zdarza się po poronieniu
A moze to byc owulacja?
Mnie tylko w czasie owu jajniki pobolewaly, przed samym okresem nie.
 
Do góry