reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
U mnie wokoło też dużo kobiet w ciaży, na fb non stop widzę że komuś dziecko się urodziło, inni wstawiaja zdjecia z usg - takie momenty akurat dla mnie są najbardziej bolesne
Dla mnie również :( zawsze sobie powtarzam ze nie można zazdrościć ludziom ale mimo tego smutno się robi na sercu....

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie również :( zawsze sobie powtarzam ze nie można zazdrościć ludziom ale mimo tego smutno się robi na sercu....

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale zaraz w dupę ode mnie dostaniesz! [emoji6] Ewelina zmień myślenie, patrz na brzuszki i bobaski z radością, że niedługo i Ciebie to czeka! Bo tak będzie! Nie widzę innej opcji [emoji178][emoji8]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mamy szanse:) wiec zobaczymy:) a ty czekasz na pierwsza @ od poronienia? Kiedy poronilas? Ja teraz czekam na druga @.. Ma byc ok.7-8grudzien..
Wierze ze nam się uda ☺
Tak ja czekam na pierwsza @MOja doktorka powiedziała mi żebym tylko zaczekala do pierwszej @ i odrazu działała oczywiście czeka mnie jeszcze kontrolne USG ale wierzę że będzie wszystko dobrze ☺ja juz bym chciała bym na etapie oczekiwania na testowanie ale co zrobić
Ten nieszczęśliwy dla mnie dzień to 16.11
 
Będzie dobrze dziewczyny! Uda się tym razem! [emoji178]

A u mnie żyły zaczęły się pokazywać na cyckach [emoji12] I wczoraj biegunkę miałam (mam zawsze jak coś się dzieje w macicy) Więc może coś z tego będzie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze dziewczyny! Uda się tym razem! [emoji178]

A u mnie żyły zaczęły się pokazywać na cyckach [emoji12] I wczoraj biegunkę miałam (mam zawsze jak coś się dzieje w macicy) Więc może coś z tego będzie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec wszystko idzie w dobra stronę ☺myślę że Ci się udało i czekam tylko na potwierdzenie ☺
 
Będzie dobrze dziewczyny! Uda się tym razem! [emoji178]

A u mnie żyły zaczęły się pokazywać na cyckach [emoji12] I wczoraj biegunkę miałam (mam zawsze jak coś się dzieje w macicy) Więc może coś z tego będzie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kasiu trzymam mocno kciuki :* [emoji7][emoji178]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry