reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Będzie dobrze dziewczyny! Uda się tym razem! [emoji178]

A u mnie żyły zaczęły się pokazywać na cyckach [emoji12] I wczoraj biegunkę miałam (mam zawsze jak coś się dzieje w macicy) Więc może coś z tego będzie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Oby Twoje przeczucia się sprawdzily :-) ja też wypatruje sygnałów ale niestety nic nie czuję.
 
reklama
Będzie dobrze dziewczyny! Uda się tym razem! [emoji178]

A u mnie żyły zaczęły się pokazywać na cyckach [emoji12] I wczoraj biegunkę miałam (mam zawsze jak coś się dzieje w macicy) Więc może coś z tego będzie [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, faktycznie zapowiada się na dwie kreski ^_^

Ja nic a nic nie czuję :/
Cycki w normie, brzuch nie boli, na dzieci więcej fukam i mam ochotę na słodycze :p także zbiera się na PMS ;)
 
Cześć dziewczyny, u mnie chyba ten pęcherzyk nie pęknie. Robiłam testy owu i nic...ale chociaż @ się powinna pojawić w jakimś niedługim czasie zawsze to jakiś plus.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak też czasem mam :-D wgl jak Wam mija dzień? Pada u Was śnieg?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pada ;)
I padać na pewno nie będzie, bo my w innej strefie klimatycznej zamieszkujemy :p

W sumie u mnie, pierwszym objawem ciąży zawsze był ślinotok. I to ślinienie w sumie jak mdłości, cały pierwszy trymestr :) nawet i 5 dni przed terminem @ mi się to "plucie" zaczynało!
 
Widziała go w poniedziałek i powiedziała żeby się ten tydzień starać (co drugi dzien). Zrobiłam test wczoraj i dzisiaj i nic. Właśnie trochę się boję że pękł i się spóźnilismy z tym całym serduszkowaniem [emoji52]. Ale z drugiej strony ciągle czuje ta prawa stronę podbrzusza więc nie wiem o co chodzi. Ja w ogóle pierwszy raz w życiu mam jakiekolwiek objawy owulacji, z racji tego nie mam bladego pojęcia co się powinno odczuwać. W środę za tydzień mam jechać sprawdzić czy pękł, ale tak jak wyżej pisałam boję się że to będzie spóźnione

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie znów jajnik prawy pobolewa... aż pachwina mi ciągnie... Z objawów na razie te żyły mam na piersiach, te bóle jajników, biegunka wczoraj no i płaczę, bardzo dużo- nawet reklamy potrafią mnie wzruszyć [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry