reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja też teoretycznie mogłabym na połowę sierpnia wskoczyć ;)
Ale szczerze przyznam, że jeśli kiedyś zobaczę te dwie kreski, to chyba się wstrzymam z wpisywaniem do grup do drugiego trymestru :(
 
Ja też teoretycznie mogłabym na połowę sierpnia wskoczyć ;)
Ale szczerze przyznam, że jeśli kiedyś zobaczę te dwie kreski, to chyba się wstrzymam z wpisywaniem do grup do drugiego trymestru :(
Ja jedynie z informowaniem wszystkich w koło się wytrzymam... A grupy to fajna sprawa... Zobacz jak tu jest miło, mimo że jesteśmy tu ze smutnych powodów [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życzę Wam dziewczynki żeby planowane prezenciki się udały trzymam za to kciuki i czekam na dobre wieści
Ja mam dzisjaj jakiegoś dola tez tak dziewczyny macie ze jednego dnia wydaje mi się ze juz jest ok ze pogodzilam się z moim wielkim nieszczęściem i teraz będzie juz tylko lepiej a na drugi dzień wszystko się zmienia i chce mi się tylko płakać może jak będę już na etapie staranek będzie mi łatwiej bo będę miała cały czas nadzieje ze juz jest fasolka pod serduszkiem ❤
 
reklama
Życzę Wam dziewczynki żeby planowane prezenciki się udały trzymam za to kciuki i czekam na dobre wieści
Ja mam dzisjaj jakiegoś dola tez tak dziewczyny macie ze jednego dnia wydaje mi się ze juz jest ok ze pogodzilam się z moim wielkim nieszczęściem i teraz będzie juz tylko lepiej a na drugi dzień wszystko się zmienia i chce mi się tylko płakać może jak będę już na etapie staranek będzie mi łatwiej bo będę miała cały czas nadzieje ze juz jest fasolka pod serduszkiem [emoji173]
Ja ostatnie dni mam jakieś huśtawki nastrojów, w sensie płaczliwa się zrobiłam, wzruszam się byle czym... Miałam takie objawy na początku ostatniej ciąży... a może to jeszcze hormony wychodzą...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry