reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Uroki ciąży :) po 12TC na szczęście wszystkie dolegliwości się zmiejszają. Byłaś już u ginekologa?

U mnie miesiączki ciąg dalszy. Jeszcze przyplątało się zapalenie ucha. Ibuprom zatoki i krople do uszu pomagają doraźnie, nie chcę wylądować na antybiotyku.

W środę mam wizytę :) Oj, to współczuję Ci kochana. Mam nadzieję, że jednak obędzie się bez antybiotyku. Ważne, że jest miesiączka i niedługo będą dni płodne :)

no i przymnialas mi moje poczatki ciazy, ale spoko, lacze sie w bolu, bo koncowke mam taka sama :D

Kurcze, po prostu masakra :p Chciałam objawów, to mam ;)
 
reklama
Hej Lux, dzięki za pamięć:happy2: TSH cały czas spada, ostatnio miałam 3,52. Endo zwiększyła mi dawkę euthyroxu do 100.
Tak patrzę na Twój suwaczek i stwierdzam, że czas strasznie szybko płynie. Jeszcze chwila i będziesz miała donoszoną ciążę:)
 
Hej Lux, dzięki za pamięć:happy2: TSH cały czas spada, ostatnio miałam 3,52. Endo zwiększyła mi dawkę euthyroxu do 100.
Tak patrzę na Twój suwaczek i stwierdzam, że czas strasznie szybko płynie. Jeszcze chwila i będziesz miała donoszoną ciążę:)
i jakiego wyniku ginka oczekuje bys mogla zaczac starania? ja caly czas biore dawke 25, najnizsza :)
no leci mi ta ciaza bardzo szybko :D
 
i jakiego wyniku ginka oczekuje bys mogla zaczac starania? ja caly czas biore dawke 25, najnizsza :)
no leci mi ta ciaza bardzo szybko :D
Najlepiej jakbym miała wynik pomiędzy 1-2, latem nawet taki miałam, ale później ten nagly skok. Lux we wrześniu też jeszcze brałam dawkę na przemian 25 i 37,5 :szok:
Już dla synusia wszystko masz? U okulisty już byłaś?
 
Z specjalistą chciałabym jeszcze poczekać. Powiedziałam sobie ze wezmę się za siebie od nowego roku zrobię wszystkie możliwe badania itp i jak będzie trzeba pójdę do psychologa narazie daje sobie jeszcze miesiąc czasu. Dziękuję wam dziewczyny ze tak miło mnie przyjeliscie do grona :*

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
nie ma co czekać na specjalistę. Ją po poronieniu bardzo szybko trafiłam pod skrzydła super pani psycholog. Nie trzeba od razu brać antydepresantów czasami rozmowa wystarcza. Bardzo łatwo doprowadzić się do stanu gdzie ciążą staje się obsesją i wtedy z cyklu na cykl jest coraz gorzej.

hej, zagladam tu rzadko, bo ciezko mi czytac kolejne smutne historie :(
u mnie finisz, Nataniel kopie niemilosiernie a niby dzieci na tym etapie sa ospale :D hehe, leci nam 36 tydzien :) juz blizej niz dalej :)
Baslan jak tam tsh?
Rozmaryn jak sie czujesz?
Trzymam mocno kciuki za staraczki i o to by sie udalo, bo sie uda, marzenia sie spelniaja, tylko trzeba walczyc zawziecie :)
jestem cała obolała, mam tyle do zrobienia a tu zostały mi tylko 2 miesiące
 
nie ma co czekać na specjalistę. Ją po poronieniu bardzo szybko trafiłam pod skrzydła super pani psycholog. Nie trzeba od razu brać antydepresantów czasami rozmowa wystarcza. Bardzo łatwo doprowadzić się do stanu gdzie ciążą staje się obsesją i wtedy z cyklu na cykl jest coraz gorzej.

jestem cała obolała, mam tyle do zrobienia a tu zostały mi tylko 2 miesiące
Uważam że masz duzo racji w tym i na pewno pomyślę o psychologu.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie ma co czekać na specjalistę. Ją po poronieniu bardzo szybko trafiłam pod skrzydła super pani psycholog. Nie trzeba od razu brać antydepresantów czasami rozmowa wystarcza. Bardzo łatwo doprowadzić się do stanu gdzie ciążą staje się obsesją i wtedy z cyklu na cykl jest coraz gorzej.

jestem cała obolała, mam tyle do zrobienia a tu zostały mi tylko 2 miesiące
ja tez obolala, masz juz wozek i reszte? mi brakuje lozeczko i pieluchy ;) wozek jest, fotelik tez, ubranka i komestyki rowniez :) bylam w zeszla srode i mam zgode na sn, cisnienie w oczach mam 14 wiec super wynik, oczy sa silne :)
 
Ostatnia edycja:
Najlepiej jakbym miała wynik pomiędzy 1-2, latem nawet taki miałam, ale później ten nagly skok. Lux we wrześniu też jeszcze brałam dawkę na przemian 25 i 37,5 :szok:
Już dla synusia wszystko masz? U okulisty już byłaś?
no ja zaszlam z wynikie 2,5 i jakie akcje, bo jak dzwonilam szukac endo to sie okazalo, ze juz wtedy bylam w ciazy, oczywiscie wynik mi podskoczyl na 2,94 i mam leki od poczatku ciazy
mam juz prawie wszystko, procz lozeczka i pieluch :)
 
reklama
Do góry