reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny :) mam podobny problem, od czerwca 2016 staramy się z mężem o dzidziusia. Stosowałam clo i duphaston - w październiku zaszłam w ciąże jednak na krótko, w 6 tc poroniłam samoistnie. Jestem tydzień po wizycie u ginekologa, wszystko się samo oczyściło i podobno od grudnia mogę wznowić starania. Mam nadzieję, że teraz pójdzie szybciej i zakończy się dobrze. Życzę tego Wam wszystkim :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) mam podobny problem, od czerwca 2016 staramy się z mężem o dzidziusia. Stosowałam clo i duphaston - w październiku zaszłam w ciąże jednak na krótko, w 6 tc poroniłam samoistnie. Jestem tydzień po wizycie u ginekologa, wszystko się samo oczyściło i podobno od grudnia mogę wznowić starania. Mam nadzieję, że teraz pójdzie szybciej i zakończy się dobrze. Życzę tego Wam wszystkim :)
Przykro , że dołączyłaś do naszego grona [emoji20] Ale grunt to pozytywne nastawienie, tym razem musi się udać [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i niestety jestem po USG i nie oczyścilo się wszystko muszę mieć zabieg :(a byłam takiej dobrej myśli:(niestety trzeba będzie odłożyć starania za 3 miesiące :( A już myślałam że odczekam tylko jeden cykl :(
 
No i niestety jestem po USG i nie oczyścilo się wszystko muszę mieć zabieg :(a byłam takiej dobrej myśli:(niestety trzeba będzie odłożyć starania za 3 miesiące :( A już myślałam że odczekam tylko jeden cykl :(
Nie martw się, zabieg to nic strasznego, nic nie boli... A z tym odczekaniem 3 miesięcy to jest różnie, co lekarz to inna opinia... Myślę że kontrola po zabiegu odpowie na pytanie czy macica się zregenerowała i czy można zacząć starania [emoji5] Ja,mimo że minął dopiero tydzień od zabiegu, nastawiam się że od grudnia będziemy mogli znowu działać [emoji4] Dowiem się pewnie za tydzień, a do tego czasu muszę męża trzymać na dystans [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i niestety jestem po USG i nie oczyścilo się wszystko muszę mieć zabieg :(a byłam takiej dobrej myśli:(niestety trzeba będzie odłożyć starania za 3 miesiące :( A już myślałam że odczekam tylko jeden cykl :(
Własnie się zastanawiam jak to będzie u mnie, niby lekarka potwierdzila ze się oczysciło a ja nadal mam plamienia i czasami niewielkie skrzepy krwi…
 
A poroniłaś samoistnie? Ile czasu temu?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
10 listopada potonilam w 6 tc, 14 listopada byłam na usg gdzie lekarka stwierdziła, że wszystko się oczysciło. Pierwszy raz jest w takiej sytuacji i powiedzano mi że mam to poronienie traktować jak początek miesiączki i od tego 10 listopada liczyć 1 dc.
 
10 listopada potonilam w 6 tc, 14 listopada byłam na usg gdzie lekarka stwierdziła, że wszystko się oczysciło. Pierwszy raz jest w takiej sytuacji i powiedzano mi że mam to poronienie traktować jak początek miesiączki i od tego 10 listopada liczyć 1 dc.
Ja 10 listopada miałam zabieg i też mi lekarz kazał ten dzień traktować jako pierwszy dzień cyklu... Ze staraniami mówił żeby nie czekać, ale ja dla spokoju zobaczę co za tydzień na usg wyjdzie...bo nie chcę przez decyzję o zbyt wczesnych staraniach, całej ciąży przeleżeć w łóżku... Ale jeśli okaże się że wszystko ok, działamy odrazu [emoji16] Dodam że u mnie od dwóch dni cisza, ani krwawienia ani plamienia,więc chyba dobrze wyczyścili...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 10 listopada miałam zabieg i też mi lekarz kazał ten dzień traktować jako pierwszy dzień cyklu... Ze staraniami mówił żeby nie czekać, ale ja dla spokoju zobaczę co za tydzień na usg wyjdzie...bo nie chcę przez decyzję o zbyt wczesnych staraniach, całej ciąży przeleżeć w łóżku... Ale jeśli okaże się że wszystko ok, działamy odrazu [emoji16] Dodam że u mnie od dwóch dni cisza, ani krwawienia ani plamienia,więc chyba dobrze wyczyścili...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
A w którym byłaś tygodniu, że konieczny był zabieg? ja też mam kontrolną wizytę 24 listopada i zobaczę co się dzieje a też btm chciała jak najszybciej wrócić do starań.
 
reklama
Do góry