reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Teraz doczytalam ze masz juz jedno dziecko... to tak jak ja... Wiesz, powiem ci, moja gin tez mi powiedziala ze 3 msc odczekac, ja chce odczekac dwie @.. uwazam, ze ile ludzi, tyle teorii, a co ma byc to bedzie... organizm bedzie gotowy na przyjecie ciazy, to ja przyjmnie... znam dziewczyne co zaszla od razu po poronieniu, nie czekajac nawet na @ i donosila sliczna dziewczynke i juz ma roczek :) tak wiec ja uwazam, ze natura sama wie co powinna zrobic :) wiadomo, inaczej jak sie
poroni samoistnie a jak jest potrzebny zabieg, ale glowa do gory.. wiem, ze mi latwo sie mowi, bo u mnie juz minal prawie miesiac, ale tez tak bedziesz myslec, zobaczysz :):) ja juz jestem po pierwszej @ i czekam na wizyte u gin :)
Dziękuję za miłe słowa już dzisiaj nie widzę wszystkiego w takich czarnych barwach jak pierwszego dnia jak to się stało byłam załamana :sad:
Teraz wierzę że będzie dobrze musi być mam cudowna córcie ,wspaniałego męża i rodzinę więc mam dla kogo żyć i mam nadzieję że całkiem niedługo pojawi się jeszcze jedna ważna osoba w moim życiu już ciągle o tym myślę :)
Trzymam kciuki za wizytę żeby wszystko było ok i wiem że tak będzie :D
 
reklama
Ja zrezygnowałam z wywoływania poronienia lekami, bo lekarz stwierdził, że i tak na koniec będzie zabieg... Więc nie chciałam się męczyć...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne jestem na etapie oczekiwania i kontrolowania czy wszystko się oczyścilo czekam na USG i z całego serca wierzę że będzie ok
Moja stara doktorka po rozmowie telefonicznej stwierdziła że nawet jeżeli coś zostanie to z czasem się oczyści i nie trzeba tego usuwać zabiegiem w szpitalu lekarze mówią troszkę inaczej i już sama nie wiem co robić mam nadzieję że USG wyjdzie dobrze , trzymajcie kciuki :)
 
Jasne jestem na etapie oczekiwania i kontrolowania czy wszystko się oczyścilo czekam na USG i z całego serca wierzę że będzie ok
Moja stara doktorka po rozmowie telefonicznej stwierdziła że nawet jeżeli coś zostanie to z czasem się oczyści i nie trzeba tego usuwać zabiegiem w szpitalu lekarze mówią troszkę inaczej i już sama nie wiem co robić mam nadzieję że USG wyjdzie dobrze , trzymajcie kciuki :)
No pewnie że będzie ok [emoji5] Ja też w przyszłym tygodniu mam wizytę i usg, zobaczymy co powie lekarz, ale jestem dobrej myśli [emoji16] Za Ciebie również trzymam kciuki [emoji178][emoji110]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jak bylam na kontroli to gin powiedzial ze czysto tylko byl maly krwiaczek ktorego mi sam usunal. nie powiem ze nie bolalo, bo wsadzil cos metalowego, złapal, szarpnal i wyjal. ale wole tak niz po szpitalach jezdzic. a jak bylam w trakcie poronienia, to gdy sikalam, bardziej parłam zeby wiecej wylecialo. nie wiem czy to cos pomoglo ale wolalam to przyspieszyc.
 
No pewnie że będzie ok [emoji5] Ja też w przyszłym tygodniu mam wizytę i usg, zobaczymy co powie lekarz, ale jestem dobrej myśli [emoji16] Za Ciebie również trzymam kciuki [emoji178][emoji110]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję obyś miała rację, chce juz wyjść z tego szpitala i zacząć żyć normalnie
Ja też trzymam za Ciebie kciuki napewno będzie dobrze :):)
 
ja jak bylam na kontroli to gin powiedzial ze czysto tylko byl maly krwiaczek ktorego mi sam usunal. nie powiem ze nie bolalo, bo wsadzil cos metalowego, złapal, szarpnal i wyjal. ale wole tak niz po szpitalach jezdzic. a jak bylam w trakcie poronienia, to gdy sikalam, bardziej parłam zeby wiecej wylecialo. nie wiem czy to cos pomoglo ale wolalam to przyspieszyc.
Miałaś robiony zabieg czy samo się oczyścilo?
 
reklama
Podobno po samoistnym poronieniu organizm szybciej dochodzi do siebie, bo szyjka rozwiera się sama a nie mechanicznie... I wiek ciąży też ma znaczenie...
Dziewczyny wszystko będzie dobrze, uda nam się [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry