reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bolą mnie piersi i jajnik. Na teście jest cień cienia widoczne pod światło. Ja chyba jestem w ciąży!!! Kurczę co powinnam zrobić? Test powtórzę jak wytrzymam pojutrze rano. Powinnam powiedzieć mężowi??? Czekać na rozwój sytuacji czy lecieć od razu do lekarza po leki podtrzymujące ciążę? Zostało mi trochę luteiny powinnam już ją brać??? Eh to moja chyba 4 ciąża, a ja panikuję jakby była pierwsza. Strach mieszany z radością. Czy to możliwe wogóle, abym była w ciąży???!!! Poroniłam przecież 16 października!!! To może bthcg jeszcze w niskim stopniu utrzymoje się w moim organiźmie....

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bolą mnie piersi i jajnik. Na teście jest cień cienia widoczne pod światło. Ja chyba jestem w ciąży!!! Kurczę co powinnam zrobić? Test powtórzę jak wytrzymam pojutrze rano. Powinnam powiedzieć mężowi??? Czekać na rozwój sytuacji czy lecieć od razu do lekarza po leki podtrzymujące ciążę? Zostało mi trochę luteiny powinnam już ją brać??? Eh to moja chyba 4 ciąża, a ja panikuję jakby była pierwsza. Strach mieszany z radością. Czy to możliwe wogóle, abym była w ciąży???!!! Poroniłam przecież 16 października!!! To może bthcg jeszcze w niskim stopniu utrzymoje się w moim organiźmie....

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolą mnie piersi i jajnik. Na teście jest cień cienia widoczne pod światło. Ja chyba jestem w ciąży!!! Kurczę co powinnam zrobić? Test powtórzę jak wytrzymam pojutrze rano. Powinnam powiedzieć mężowi??? Czekać na rozwój sytuacji czy lecieć od razu do lekarza po leki podtrzymujące ciążę? Zostało mi trochę luteiny powinnam już ją brać??? Eh to moja chyba 4 ciąża, a ja panikuję jakby była pierwsza. Strach mieszany z radością. Czy to możliwe wogóle, abym była w ciąży???!!! Poroniłam przecież 16 października!!! To może bthcg jeszcze w niskim stopniu utrzymoje się w moim organiźmie....

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli była byś w ciąży to super bo z tego co kojarzę, to bardzo byś chciała. Więc ja jutro poszlabym zrobić betę i powtórzyła ją w czwartek a najlepiej w piątek. Wtedy bedziesz miała pewność. Bo jeśli beta bedzie rosła to super, ale jeśli będzie spadać to będzie oznaczało pozostałości po poprzedniej ciazy. Co do leków to ja narazie bym nic nie brała.
Który dzień cyklu masz obecnie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli była byś w ciąży to super bo z tego co kojarzę, to bardzo byś chciała. Więc ja jutro poszlabym zrobić betę i powtórzyła ją w czwartek a najlepiej w piątek. Wtedy bedziesz miała pewność. Bo jeśli beta bedzie rosła to super, ale jeśli będzie spadać to będzie oznaczało pozostałości po poprzedniej ciazy. Co do leków to ja narazie bym nic nie brała.
Który dzień cyklu masz obecnie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Podpisuje sie obiema lapkami. Beta! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolą mnie piersi i jajnik. Na teście jest cień cienia widoczne pod światło. Ja chyba jestem w ciąży!!! Kurczę co powinnam zrobić? Test powtórzę jak wytrzymam pojutrze rano. Powinnam powiedzieć mężowi??? Czekać na rozwój sytuacji czy lecieć od razu do lekarza po leki podtrzymujące ciążę? Zostało mi trochę luteiny powinnam już ją brać??? Eh to moja chyba 4 ciąża, a ja panikuję jakby była pierwsza. Strach mieszany z radością. Czy to możliwe wogóle, abym była w ciąży???!!! Poroniłam przecież 16 października!!! To może bthcg jeszcze w niskim stopniu utrzymoje się w moim organiźmie....

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa super wiadomość! Kochana trzymam kciuki! [emoji178][emoji110] Zrób bhcg i koniecznie umawiaj wizytę! Z informowaniem męża poczekałabym na potwierdzenie, a całą resztę zdecydowanie po moich ostatnich "przebojach" poczekałabym do 3 miesiąca [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry