reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

mam jakieś przeświadczenie z ty głowy.. i staram sobie wmówić że to moja wyobraźnia ale ta myśl pozostaje.. a z objawów to dużo tego nie ma; ciężkie czasami mrowiące piersi duuuuży apetyt zawroty głowy.. ale to również można podciągnąć pod @ więc nie ma co się nastawiać.. zresztą II kreski o niczym nie świadczą.. dopóki nie usłyszę serduszka nie uwierzę....
lux a jak tam ta wasza stłuczka?? już wszystko załatwione??

ja miałam pracowity weekend synkowi pokój malowałam przemeblowanie w domu robiliśmy no i jeszcze trochę i salon będzie gotowy.. zamówiliśmy meble Link do: Aranżacja Artistico <br><small>Pokój dzienny, Jadalnia</small>
zakochaliśmy się w nich z mężem a teraz zęby w ścinane:) ale trudno się mówi..
 
reklama
mam jakieś przeświadczenie z ty głowy.. i staram sobie wmówić że to moja wyobraźnia ale ta myśl pozostaje.. a z objawów to dużo tego nie ma; ciężkie czasami mrowiące piersi duuuuży apetyt zawroty głowy.. ale to również można podciągnąć pod @ więc nie ma co się nastawiać.. zresztą II kreski o niczym nie świadczą.. dopóki nie usłyszę serduszka nie uwierzę....
lux a jak tam ta wasza stłuczka?? już wszystko załatwione??

ja miałam pracowity weekend synkowi pokój malowałam przemeblowanie w domu robiliśmy no i jeszcze trochę i salon będzie gotowy.. zamówiliśmy meble Link do: Aranżacja Artistico <br><small>Pokój dzienny, Jadalnia</small>
zakochaliśmy się w nich z mężem a teraz zęby w ścinane:) ale trudno się mówi..
piekne, lecz nie na moja kieszen, ja juz swoje mieszkanko mam w pelni umeblowane tak jak mialo byc, tylko pokoj dzieciecy pusty :no: sprawa ze stluczka ucichla
 
Bafinka do wczoraj byłam umowiona na invitro ale wszystko odwołałam i jadę do lekarza ok. 22 marca żeby dał odpowiedni inny zestaw leków i plan działania póki co jeszcze lekko plamie. Mam nadzieje że już minie to i od kolejnego cyklu wystartujemy...
Trzymam kciuki za twoje testowanie.
 
Bafinko fajne meble, takie klasyczne :) oby dobrze Wam służyły!
My też chcemy coś zmienić ale sami nie wiemy jeszcze co ;) tzn wiemy co ale nie wiemy na co :p na razie wczoraj się wzięliśmy i poprzestawialiśmy meble w salonie także też nam wyskoczyło niezaplanowane przemeblowanie :)
Trzymam kciuki za czwartek! &&&&
Na wspominki mnie wzięło i pamiętam jak ja co miesiąc odliczałam do testowania... :)

Chciejka zdrówka!

Marta mam nadzieję, że nowy zestaw leków okaże się strzałem w dziesiątkę. Trzymam kciuki &&
 
Link do: Stem Cell Shortage Linked To Miscarriages

Podali dzisiaj u Nas w News,przekazuje Wam, bo nie wiem czy u Was tez... najnowsze podobno odkrycie w UK, ze przyczyna nawracajacych poronien moze byc malo bogata w komorki macierzyste macica...
Poczytajcie, jest po angielsku, moge przetlumaczyc w skrocie, odkryli podobno, poprawienie i zwiekszenie komorek maciezystych wyscielajacych macice , moze zlikwidowac ta orzyczyne poronien, to sa komorki, ktore wyscielaja co miesiac przygotowyjac mieszkanko dla dzidziusis, podobno jakos tej " wysciolki" i przyczepienie hest wazne, beda pracowac nad lekiem, podobnym jak dla cukrzykow, ktory ma jakos poprawic...hm nie wiem czy to nie jakies bzdury..No nie wiem...w kazdym razie przekazuje
Jak rowniez to, ze slyszalam i w moim przypadku sie niby sprawdzilo....ze lyzeczkowanie, hm czasem pomaga odnowic , odmlodzic wlasnie wyscielenie macicy? Jednorazowe podobno, ie wiem jak wiecej, ale podobno w niektorych przypadkach pomaga....to by sie pokrywalo np u starszych kobiet? Ze pobudza szybsza odnowe? Hm...
W jazym razie cos dzialaja, to dobrze:)

Glowa do gory! Cyc do przodu i dzialajcie, zadnych zalamek tutaj prosze, trzeba probowac , dobrze sie odzywiac, gimnastyka , leki odpowiednie, wiara!!!! I i bedzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny podczytuje Was czesto i trzymam kciuki za kazda.

Ozila u mnie tez chyba sie sprawdzilo bo po 2 poronieniu mialam lyzeczkowanie i kolejna ciaza donoszona ale oczywiscie z żelaznym zestawem lekow.
 
hej laski :-) :)
u mnie 19 dc, sluz lepki i uwaga-szok!! nie bola piersi nic na nic, dziwne i do mnie niepodobne.hmmm
spadl u mnie w nocy snieg, ale dlugo nie polezal, bo jest jedna wielka chlapa, wszystko stopnialo, oby mroz w nocy nie przyszedl, bo szklanka bedzie na drodze i chodnikach, w pracy spokoj, wywalczylam troche wolnych sobot w koncu i moze i ta bede w domku, bo potrzebuje odpoczynku
 
Witajcie dziewczyny jestem tu nowa powiem wam że straciłam 2 córeczki jedna w 31 tygodniu 15 maja 2015 podejrzenia wielowadzia czyli roszczep kręgosłupa oraz hipotrofie płodu powiększone serce brak robaka móżdżku; (
Następna straciłam w 13 tygodniu serduszko przestało bic nie wiadomo z jakiej przyczyny mam stwierdzono mutacje MTHFR i teraz po miesiącu zrobiłam testy 2 i wyszły 2 blade kreski robiłam wczoraj betę i mam 35 jutro powtarzam wynik ale mam już zastrzyki z heparyna duphaston 2 razy dziennie i 15 mg kwasu foliowego myślicie że to może być nowa ciąża?
Pozdrawiam
 
ozil co do tego łyżeczkowania to nie mam zdania bo podobno czasami jak lekarz za mocno się wbije to się robią zrosty i zarodkowi trudniej się zagnieździć... ale z drugiej strony moze coś nowego wymyślili...

lux super że soboty wolne ja teraz mam 2 weekendy z rzędu pracujące przed sobą i to po 12 godz.. zastanawiam sie czy jakby test wyszedł pozytywnie czy mogę tak długo pracować??

matra a czemu in vitro?? przecież zachodzisz w ciążę?? może rzeczywiście ten zestaw leków ci pomoże, oby:) ja go teraz biorę i zastanawiam sie czy coś da...

doris mam pyt ile bierzesz ecortonu w ciąży?? i czy clexane od razu od pozytywnego testu bierzesz?? przerażają mnie te zastrzyki...


chciejka co tam u ciebie?? jak zdrówko??


motylku baaardzo mi przykro ze spotkała cię tak wielka strata:( wiem że słowa współczucia nie wiele ci pomogą ale my tu wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji i rozumiemy co czujesz.. kiedy miałaś to drugie poronienie?? bo beta spada powoli i jeśli nie minęły jeszcze ok 2 m-ce to może być jeszcze po straconej ciąży.. ale najlepiej jak powtórzysz bete za dwa dni jeśli sie podwoi to będziesz w kolejnej ciąży czego ci z całego serca życzę
 
reklama
ozil co do tego łyżeczkowania to nie mam zdania bo podobno czasami jak lekarz za mocno się wbije to się robią zrosty i zarodkowi trudniej się zagnieździć... ale z drugiej strony moze coś nowego wymyślili...

lux super że soboty wolne ja teraz mam 2 weekendy z rzędu pracujące przed sobą i to po 12 godz.. zastanawiam sie czy jakby test wyszedł pozytywnie czy mogę tak długo pracować??

matra a czemu in vitro?? przecież zachodzisz w ciążę?? może rzeczywiście ten zestaw leków ci pomoże, oby:) ja go teraz biorę i zastanawiam sie czy coś da...

doris mam pyt ile bierzesz ecortonu w ciąży?? i czy clexane od razu od pozytywnego testu bierzesz?? przerażają mnie te zastrzyki...


chciejka co tam u ciebie?? jak zdrówko??


motylku baaardzo mi przykro ze spotkała cię tak wielka strata:( wiem że słowa współczucia nie wiele ci pomogą ale my tu wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji i rozumiemy co czujesz.. kiedy miałaś to drugie poronienie?? bo beta spada powoli i jeśli nie minęły jeszcze ok 2 m-ce to może być jeszcze po straconej ciąży.. ale najlepiej jak powtórzysz bete za dwa dni jeśli sie podwoi to będziesz w kolejnej ciąży czego ci z całego serca życzę
jaka Ty masz prace? ciezka fizycznie? ja robilam wszystkie soboty i tydzien temu to byla moja pierwsza wolna sobota od poczatku roku masakra
 
Do góry