reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Motylku bardzo mi przykro, że i ty musiałaś przez to przejść. Jeżeli jeszcze nie miałaś@ po stracie to obstawiam, że to "stara" beta, ale mogę się mylić.

Bafinko wczoraj leżałam plackiem, siły mówić nie miałam z czego pewnie mój mąż był zadowolony Haha, ale dbał o mnie i dziś jest trochę lepiej.
Testujesz jutro?

Kamkaz jak Piotruś się czuje?
 
Motylku bardzo mi przykro, że i ty musiałaś przez to przejść. Jeżeli jeszcze nie miałaś@ po stracie to obstawiam, że to "stara" beta, ale mogę się mylić.

Bafinko wczoraj leżałam plackiem, siły mówić nie miałam z czego pewnie mój mąż był zadowolony Haha, ale dbał o mnie i dziś jest trochę lepiej.
Testujesz jutro?

Kamkaz jak Piotruś się czuje?
jak sie czujesz po owu? bola piersi? u mnie nie, tylko jak dotkne po bokach to minimalnie, jak nigdy...
 
Witaj!
Ja straciłam mojego aniołka w 6 miesiącu zabieg miałam 15 grudnia 2015 r. mmiesiączkę dostałam w styczniu po czym zaczęliśmy się starać o drugie maleństwo co nie było łatwe i teraz jestem w ciąży :) Mam nadzieję że i wam się uda trzymam kciuki i powodzenia. Pozdrawiam
 
chciejka testuję i już się boję.. pewnie spać nie będę mogła w nocy.. głupia jestem wiem.... z jednej str myślę że się udało a z drugiej str że to nie możliwe a jak tak to już wyobraźnia płata figle że będzie źle.... ty się kobieto kuruj puki możesz bo już niedługo antybiotyków nie będziesz mogła brać:) fajnie by było razem przejść przez ciążę. tak jak dziewczyny miały że porównywały objawy itp...

lux kochana a może to że nie masz standardowych objawów po owulacji to dobry znak???:)
rozmaryn a jak ty po tym plamieniu?? skończyło się już zamierzasz testować??
 
reklama
Bafinko trzymam kciuki za twoje testowanie. Co do plamień to w sumie już nie mam ale pojawiły się takie dziwne białe upławy które czasami mają takie grudki i zastanawiam się czy to nie czasami jakaś infekcja i stąd te plemienia. Tylko rodzi się pytanie skąd infekcja przecież o higienę dbam i sex uprawiam tylko z mężem... Dziwne
 
Do góry