reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Zobacze rano,, kurcze:d mam jeszcze 1 test, a jak nie to pojde na bete :D mam w pracy na miejscu lab to od reki moge zrobić:D i po kilkju godz wynik:D
 
reklama
Dzień dobry.
A co tu taka cisza?
Jak wasze samopoczucia?
U mnie też starania się ruszyły .Jutro planuje wizytę u gina, chyba że mała się rozchoruje, bo coś zaczyna kaszlec. Jakaś epidemia u nas z tym kaszlem, coraz mniej dzieci w przedszkolu. .
A dziś mam dzień sprzątania. Wieczorem siadam do bransoletek, bo zamówień przybywa :) a dziewczyny czekają.

Pozdrawiam was wszystkie, miłego dnia. .
 
Cisza przed burzą. .. hehehe
Ja zrobiłam dziś badanie estradiolu jutro powtorka i wynik. Pewnie nic nie powie ale kazał badać to badam...
Super że zamówień przybywa :-) życzę owocnych staranek.
 
Dzień dobry.
A co tu taka cisza?
Jak wasze samopoczucia?
U mnie też starania się ruszyły .Jutro planuje wizytę u gina, chyba że mała się rozchoruje, bo coś zaczyna kaszlec. Jakaś epidemia u nas z tym kaszlem, coraz mniej dzieci w przedszkolu. .
A dziś mam dzień sprzątania. Wieczorem siadam do bransoletek, bo zamówień przybywa :) a dziewczyny czekają.

Pozdrawiam was wszystkie, miłego dnia. .
Twoje bransoletki to istne cudenka, szkoda, ze nie nosze bizuterii :no:
ja sobie dzis sklep sprzatam, regly myje itp, czas szybciej leci
 
chcejka to do dzieła:) czekamy na wieści od gina:)

mania i jak testowałaś??

mnie cały czas męczy tkliwość podbrzusza.. czy wy też macie tak po luteinie?? czuję się jakby spuchnięta.. choć o dziwo waga stoi w miejscu a strasznie się bałam że po tych sterydach poszybuje w górę bo ja mam tendencję do tycia przy tym PCO... powiem wam ze jakoś spokojnie czekam na niedzielę i nawet nie kusi mnie żeby testować wcześniej...

spadam bo na 14 do roboty.. miłego dnia:)
 
chcejka to do dzieła:) czekamy na wieści od gina:)

mania i jak testowałaś??

mnie cały czas męczy tkliwość podbrzusza.. czy wy też macie tak po luteinie?? czuję się jakby spuchnięta.. choć o dziwo waga stoi w miejscu a strasznie się bałam że po tych sterydach poszybuje w górę bo ja mam tendencję do tycia przy tym PCO... powiem wam ze jakoś spokojnie czekam na niedzielę i nawet nie kusi mnie żeby testować wcześniej...

spadam bo na 14 do roboty.. miłego dnia:)
milej pracy :-) :)


ps u nas taka wichura, ze za chwile mi sklep porwie
 
Witam witam:)
Wczoraj doczekałam się @,ale się cieszę- cykl jak w zegarku:) to już teraz znacie moje plany na walentynki;-) ;)
A dziś fascynujący dzień- praca, sprzątanie, gotowanie, prasowanie:) wzięło mnie już na wiosenne porządki :)
Trzeba się czymś zająć, żeby te dwa tygodnie szybko minęły:)
W międzyczasie kibicuje wszystkim oczekującym, kciuki nadal zaciśnięte:)
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co o tym myśleć. Okresu nadal brak, a test rano był negatywny...

Jak rano nic nadal nie bedzie to ide zrobić przed praca bete
 
Do góry