reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
MATROHA a jak wynik z wczoraj??

chcejka &&&&&&&& za dobre wieści:)

beti spokojnie musi się udać:)

a ja podobnie jak wy.. raz wierzę raz nie.. wczoraj a Auchanie kupiłam 3 testy pepino one wykrywają stężenie już hcg 10 a nie jak standardowe 25 więc korci mnie żeby je zrobić tym bardziej że mąż mnie namawia żebym zrobiła bo to koszt tylko 3.50.. ale ja się boję że nie wyjdzie nic .. jutro 11 dzień po owulacji.. nie wiem czy doczekam do niedzieli..

lux a ty bierzesz jakieś wspomagacze?? inofolic czy coś??
 
MATROHA a jak wynik z wczoraj??

chcejka &&&&&&&& za dobre wieści:)

beti spokojnie musi się udać:)

a ja podobnie jak wy.. raz wierzę raz nie.. wczoraj a Auchanie kupiłam 3 testy pepino one wykrywają stężenie już hcg 10 a nie jak standardowe 25 więc korci mnie żeby je zrobić tym bardziej że mąż mnie namawia żebym zrobiła bo to koszt tylko 3.50.. ale ja się boję że nie wyjdzie nic .. jutro 11 dzień po owulacji.. nie wiem czy doczekam do niedzieli..

lux a ty bierzesz jakieś wspomagacze?? inofolic czy coś??
narazie nic nie biore, jade na czysto, chce powtorzyc tsh i prl i progesteron zrobic, nie mam az takiego parcia, wole sobie dac czas, bo inaczej oszaleje
 
Hej laski! milion lat mnie nie bylo tutaj, ja tez czekam na testowanie.... ehhh ile to sie trzeba naczekac, wam tez sie tak dluzy ta faza lutealna??? wszystkie zachodza po kolei a u mnie dupa, zwariowac mozna....:(
 
reklama
Do góry