reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kasiuuu gratuluję dobrych nowin. Oby już tak pozostało. I ani się obejrzysz a już będziesz szykowała się do porodu tak jak ja. U mnie powoli zaczynam się szykować jednak łatwo nie jest. Dzidziuś naciska mnie na narządy i już mbie wszystko zaczyna pobolewać. Ale damy radę:)

Doris. baaardzo mocno trzymam za Was kciuki. Koniecznie daj znać jak już będziesz po...
 
Kasiu super, że wszystko dobrze i że się odważyłaś na osobistą rozmowę z szefem.

Doris wiedziałam! Bardzo, bardzo się cieszę i trzymam kciuki za bezproblemową ciążę :) uważaj na siebie i nie przemęczaj się :)

Kamkaz teraz to już z tym naciskiem będzie niestety coraz gorzej.. ale szybko przeleci i będziesz tulić swojego maluszka.

Ewel jak tam??
 
Doris kamień spadł mi z serca... Aż łezka w oku mi się zakręciła z Twojego szczęścia. Tak bardzo czekałam na tak wspaniałe wiadomości od Ciebie. Kochana gratuluję Ci najmocniej jak się tylko da. Obyś miała nudne 8 miesięcy czego życzę Ci z całego serca:))

Natka wiem, uciski na narządy będą gorsze ale wszystko da się przeżyć:) tak więc tym się nie przejmuje. Oby tylko było wszystko dobrze
 
reklama
Do góry