reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Doris gratulacje!

kasiuuuuuuu rownież serdeczne gratulacje!

Sysiq piekna księżniczka. Cudeńko. Mam nadzieje, ze problemy ze zdrowiem sie zaraz skończą. &&&&&&&
 
reklama
Dziewczyny, mam dziś mega stres bo czuję się lepiej, a poza tym w maju w zeszłym roku właśnie w tym dniu dowiedziałam się, że serduszko nie bije.
Bardzo się denerwuję, już kombinuję żeby pojechac gdzieś do innego gina zrobić usg ale dopiero w piatek miałam a mój gin twierdzi że na tym etapie robienie usg tak często nie jest dobre.
Dziś rozpoczęłam 8 tc.
 
Doris nie panikuj bo wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wiem, łatwo się mówi osobie z zewnątrz. Ale uwierz mi że tym razem będzie dobrze :)
Co do Twojego samopoczucia to niestety musisz przetrwać te mdłości i złe samopoczucie. A Twoje hormony szaleją i stąd takie zawirowania. Ale pocieszę Cię organizm się przyzwyczai do hormonów i będzie już dobrze.... Głowa do góry, pierś do przodu i walczymy, walczymy i jeszcze raz walczymy. A my kobiety się nie poddajemy:))
 
Doris grtuluje,tym razem wszystko bedzie dobrze:-)

Sysiq piękna księżniczka, a czas faktycznie leci za szybko, aż żal jak trzeba chować za małe ubranka, my juz mamy rozmiar 68 :)

Kamaz a Ty już tuż, tuż :-D cieszę się bardzo

Witam nowe dziewczyny, nie doczytam was niestety ale życzę każdej dużo wiary w o że w końcu się uda... bo się uda

My juz za tydzień kończymy 4 miesiące, urwis rośnie zdrowo, a uparty jak nie wiem.....to po mnie:sorry: dzięki niemu poznaje też siebie bardziej i znamię na nóżce będzie miał takie samo jak ja:-)...kopia normalnie.

A to mój Skarb aktualnie, uśmiech specjalnie dla cioć z BB

20151120_115634.jpg
 

Załączniki

  • 20151120_115634.jpg
    20151120_115634.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 110
Doris grtuluje,tym razem wszystko bedzie dobrze:-)

Sysiq piękna księżniczka, a czas faktycznie leci za szybko, aż żal jak trzeba chować za małe ubranka, my juz mamy rozmiar 68 :)

Kamaz a Ty już tuż, tuż :-D cieszę się bardzo

Witam nowe dziewczyny, nie doczytam was niestety ale życzę każdej dużo wiary w o że w końcu się uda... bo się uda

My juz za tydzień kończymy 4 miesiące, urwis rośnie zdrowo, a uparty jak nie wiem.....to po mnie:sorry: dzięki niemu poznaje też siebie bardziej i znamię na nóżce będzie miał takie samo jak ja:-)...kopia normalnie.

A to mój Skarb aktualnie, uśmiech specjalnie dla cioć z BB

Zobacz załącznik 720472
mlody jest boski, sle buziaczki :*
 
reklama
Do góry