reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ewik.....co sie stalo napisz....ale rozumiem Cie dokladnie....ja mialam czas zemusialam tez sie z tad wylaczyc....mysl co dla Ciebie wazne i jak sie z tym czujesz-nie dla dziewczyn tutaj.....a o adopcji nie myslalas nigdy?
tule Cie mocno

doris bedzie teraz juz dobrze- gratulacje i teraz wlacz na luz:tak:
 
Mam wynik bety :biggrin2:
przedwczoraj 2326
dzisiaj 4838 :biggrin2:

wynik w normie (ale oczywiście już mam nerwy, bo poprzedni przyrost był 140 % po 48h a teraz 104 % po 48h .......hmmmm:sorry2:)
 
Doris gratuluje! Nie martw sie, wszystko jest dobrze, przy coraz wyższych wartościach beta coraz wolniej rosnie. Piekny masz duzy wynik, tym razem bedzie ok. &&&&&& pamietam jak ja wariowalam o te przyrosty. Pewnie tutaj na forum to jeszcze jest! Hehe....

Ewiku przytulam Cie gorąco. Mam nadzieje jednak, ze los Cie zaskoczy. Za to &&&&&&&
 
doris kochana udało się!!!! gratuluję:*

ewiku:( tak mi przykro:;'( daj sobie czas wiem jak cięszko jest walczyc a potem to rozczarowanie... ale może jeszcze kiedyś stanie się cud i się uda:sorry: tulę bardzo mocno



a ja odebrałam wyniki przeciwciał plemnikowych i wynik dodatni 1;10 i nie wiem co to znaczy a wizyta dopiero 18!! pomoże któraś???
 
Dziękuję Kochane!!!!

Bafinka ja nie robiłam takich badań wiec nie pomogę ale na pewno dziewczyny na Poronieniach Nawykowych będą dobrze wiedziały.

Wiecie co, poronilam w zeszłym roku w 8tc, potem 3 ciaze Biochemiczne, stale niska beta, stale było to samo.
A teraz wszystko super jak na razie. I zastanawiam się co pomogło???? Bo zastosowałam cztery nowe rzeczy na własną rękę: od lipca mój mąż brał salfazin, od miesiąca ja brałam jodid plus colostrum plus inofem.
Coś pomogło tylko ciekawe co??????
 
reklama
Migduch... Robiłam bardzo wiele badań, wszytko w normie oprócz przeciwciał antyfosfolipidowych w jednej klasie i na to mam clexane.
Brałam i biorę full leków: m.in kwas foliowy 5 mg, encorton 10 mg, acard, witaminy B6, B12, D a te cztery leki co napisałam wyżej wzięłam dodatkowo, koleżance pomogły wiec miałam nadzieję że mi też no i się udało :-D
 
Do góry