reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja dziś spedziłam 6 godzin w szpialu,założyli balon ale po 3 godzinach był tylko 1 cm rozwarcia wiecej czyli razem 2cm:sorry:skurczy brak,wiec podjeli decyzje że dziś jeszcze nie dostane kroplówki tylko jutro na 7 rano i już działaja konkretnie,takze prosze o kciuki:sorry: boje sie a zarazem ciesze,ze już niedługo przytule synka.

Wysyłam też fluidki,ostatnie,prosto z brzuszka -------------------------------------------------------------------------------

Straczki łapać i do dzieła &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
90_natka ja pobieram wydzieline palcem i smaruję papierek. Nie wiem czy to dobry sposób czy nie ale tak pobierała mi lekarka w piątekw szpitalu.

Dziewczyny czy skracająca się szyjka dawała u Was jakieś znaki?
 
Podobno szyjka skraca się zazwyczaj bez objawów,jedynie skurcze częste mogło powodować ze się skraca tak mówiła mi doktorka. Ja paskiem tam przyjeżdżam :) tak doktorka. Mi też zaleciła pobieranie wydzieliny :))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Aniu juz pewno dostalas kroplowke trzymam kciuki kochana &&&&& Odezwij sie w wolnej chwili!


Kamkaz mi szyjka skrocila sie przy intensywnych skurczach :-)
 
reklama
Do góry