reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Natka gratulacje! Dużo zdrówka i pociechy z dzidziusia :)
Sysiq zaciskaj nogi już niewiele zostało. Chociaż od 37 tygodnia ciąża donoszona :)
Ja melduje się w dwupaku. Mimo że lekarz straszył wcześniejszym porodem bo szyjka skrócona i miękka od 34 tygodnia to trzymamy się dalej. Maluch w 35+4 ważył już 3250 także do porodu dobije pewnie koło 4 jeśli nie zechce wyjść wcześniej.
A swoją drogą tyle brzuszków do przejęcia i nikt nie testuje ?? :) pozdrawiamy z Marcelem i ślemy fluidki ~~~
 
Natka GRATULUJĘ ! Cieszę się razem z tobą , że poród (cc) masz już za sobą i że z malutką jest wszystko ok.

Kamkaz jak u ciebie?

Magda, wpadlas jak po ogień , nawet nie pisząc co u ciebie..

Sysiq wszystko ok?
 
O a mój post się nie dodał wczoraj ...
Natka ogromne gratulacje ... cudny magiczny wyjątkowy czas przed wami i juz trochę za wami ... te pierwsze wspólne chwile ... :)

Sysiq &&&&&&&&&&&

Aniu za ciebie tez kciuki !!!! I czekamy w takim razie :)
 
Chciejka dziękuję że pytasz:)
Dziś troszkę lepiej. Brzuch już nie boli i całą noc przespałam. Może do tego wszystkiego te gorączki mnie dobiły. Wczoraj w ciągu dnia były 3 dość mocne burze i po tej ostatnirj zrobiło się troszkę chłodniej więc jest czym oddychać. Ale i tak o tych bólach powiem w czwartek na wizycie. A gdyby sytuacja się powtórzyła to jadę do lekarki we wtorek bo wtedy wraca z urlopu.
Ale mam jedną dobrą wiadomość z której cieszę się baardzo mocno - kontrolny wymaz z pochwy i szyjki nie wykazał żadnych bakterii :))
Oby tak dalej
 
Natka serdecznie gratuluje :) cudowna informacja, tak bardzo Ci kibicowałam i cieszę się, że wszystko jest dobrze.
Za pozostałe ciezaroweczki trzymam &&&& by wszystko w terminie sie odbywało:)
Ja nad morzem, dzis wietrznie i pochmurno.
 
reklama
Natka serdeczne gratulacje Mamusiu! Piekne chwile przed Wami.

Dziewczyny na jaki cudne dzieciaczki - Anncka, Izka, Martoocha, Michalina. No cud miód! Ja cykne Piotrusiowi jak sie obudzi:)

trzymam kciukasy za rozpakowujace sie! Byle w terminie, szybko i bezboleśnie! :tak:

Sciskam tez tez wszystkie ciezaroweczki.

A staraczki niech sie dobrze starają, bo duzo brzuszków sie zwalnia:) &&&&&&
 
Do góry