reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Anncka, Michalina, Rurka ale cudowności!! aż się napatrzeć nie mogę :-) powiem Wam, że coraz bardziej się tej mojej córci nie mogę doczekać :-)

Michalina uufff ulżyło mi, bo ja na prawdę czasem się zastanawiam jak ja ogarnę dwójkę jak już mąż wróci do pracy :szok:
i brawa dla Wiki, że tak pięknie sobie radzi już :)

Sysiq Ty się nie stresuj, 48 h to raczej rzadko się zdarza, choć ja moje 21 h dobrze pamiętam heh :-D gdyby nie cc to ciekawe ile jeszcze by to trwało. Ale Ty tą swoją ciążę masz taką luzacką więc i poród będzie luzacki, zobaczysz :)

a tu mój, już nie taki mały, za tydzień 2 latka mu stuknie (nie wiem kiedy to przeleciało)
DSC_0016.jpgDSC_0106.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0016.jpg
    DSC_0016.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC_0106.jpg
    DSC_0106.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 56
Ja dziś zaliczyłam ostatnią wizytę u ginekologa. Córka nam się w nocy rozłożyła, więc jutro mamy wizytę do lekarza..Stresik i napięcie się buduje ;p

Prześliczne te Wasze maluszki!
a tu moje szczęście (udało mi się upiąć kucyk na 5 min ;p)
IMG_0342.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0342.jpg
    IMG_0342.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 62
Ania to tak niestety do końca nie jest tak, że Ci powiedzą że to już blisko i tak faktycznie będzie. Mi od miesiąca mówią, że lada dzień urodzę i chodzę dalej jak chodziłam...

Śliczne te Wasze pociechy! Ależ ten czas leci, rosną jak na drożdżach :)

Kamkaz u mnie generalnie podobno na poniedziałek zaplanowali cc o ile samo wcześniej się nie zacznie. Ale jeszcze osobiście nie rozmawiałam z lekarzem bo od rana u nas poród za porodem.. także może się coś jeszcze zmieni... bo nie wiem jak przetrwam weekend, i to w szpitalu bo jestem kłębkiem nerwów...
 
śliczne te wasze dzieciaczki, oderwać wzroku nie można :)
Powodzenia dziewczyny, szybkich i bezbolesnych porodów :)
U nas upały ciągle, ja już nie daję rady, nie znoszę takiej pogody ;/
Ja zaczynam powoli myśleć nad wyprawką, musimy rozłożyć koszty, bo wszystko trzeba będzie kupić, nie mamy małych dzieci w rodzinie, kochane, a Wy kiedy zaczynałyście robić wyprawkę i co najpierw kupowałyście? Ja jestem zielona w temacie, bo to pierwsze dziecko :)
 
Ja zakupy zaczęłam robić w 30 tc.. zaczęliśmy od zamówienia wózka, fotelika samochodowego..potem łóżeczko i w między czasie ubranka.
 
Martoocha no na to wychodzi, że w ten sam dzień...
Ale strasznie chciałabym żeby zaczęło się wcześniej.. no ale nie mam sił, nie potrafię się zmobilizować żeby wstać, poruszać się. A ciągle leżąc to na bank się nie zacznie. Ale nie potrafię się uspokoić i zacząć jakoś normalnie funkcjonować ehh...

Joawa ja podobnie jak martoocha dopiero kolo 30tc kupować zaczęłam, wcześniej tylko kilka rzeczy kupiłam-jak coś mi się naprawdę mega spodobało. No i ja sporo dostałam też od kuzynki. Ale rozglądałam się za niektórymi rzeczami typu wózek, fotelik itp trochę wcześniej, po 25tc jakoś żeby porównać różne modele.
 
Natka wcale nie jest powiedziane ze musisz się ruszać! Ja w ciążach w ogóle nie miałam siły się ruszać pod koniec a przed terminem kilka dni rodziłam. Moja znajoma chodziła, codziennie seks , przysiady ... I tydzień po terminie ... jak ma się zacząć to się zacznie :)
 
reklama
Czesc dziewczyny witamy sie z patologii ciazy.

Szyjka nam sie skrocila o 70% rozwarcie na razie na palca. Trzymajcie kciuki bysmy sie na dniach jeszcze nie rozpakowywaly.

Buziaki
 
Do góry