reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Niebo powiekszylo się o kolejnego Aniolka... ;( wczoraj na wizycie dowiedziałam się że serduszko mojej kruszynki nie bije... 8tc 5dzien (*) dziewczyny jak mi jest ciężko! Boże, Boże BOŻE!!!
 
reklama
Kwiatuszku- ogromnie mi przykro.. wszystkie wiemy że cokolwiek bym nie napisała to nic nie ukoi smutku. To okropne że takie rzeczy przydarzają się tak dobrym ludziom którzy chcą mieć maluszki..
 
martoocha no.. jeszcze parę dni :-) u mnie skurcze dzisiaj już niestety nie takie przyjemne jak wczoraj bo są coraz boleśniejsze, ale do przeżycia. Za to cały dzień mi niedobrze, non stop zastanawiam się czy będę wymiotować czy nie. Fatalnie się dziś czuję.
Dzięki za radę z tymi kapturkami :tak:

rozmaryn dziś mam wizytę u lekarza znowu (o ile dam radę się na nią doczłapać...) to zobaczymy czy się czasem jednak jakieś rozwarcie nie robi bo boli coraz bardziej ;-)

kwiatuszekk23 światełko dla Twojego Aniołka (*) przykro mi, że znowu Was to spotkało...
 
Colly bedziemy szukać razem ,właśnie żeby sprawdzić czy nie bedzie takich problemów.

ania2611 cudna piłeczka

Bafinka ,ale @dalej brak ? && trzymam i tak...


Joawa1985 pięknie już rośniesz :)

90_natka miejsca ma mało to i nie ma jak szaleć. Byle 10 ruchów minimum było. Ciś czuje że lada moment maleństwo zawita po tej stronie.

Ewikewik && oby się udało.

Kwiatuszekk23 [*] tu słowa sa zbędne :(
 
kwiatuszku tak bardzo mi przykro, wiemy co czujesz. .ból nie do opisania. .światełko dla twojego aniołka [ * ]

Natka więc za kilka dni maluszek będzie z Tobą. .zdawaj nam relacje. .

Bafinko przykro mi, że ten cykl również nie udany. .nie poddawaj się proszę, sama nie będę walczyć ;-)
 
Kwiatuszek, kochana mam nadzieję, że się trzymasz chociaż napewno nie jest Ci łatwo. Taka ogromna strata :-( bardzo mi przykro. Światełko dla Aniołka [*]
 
reklama
Do góry