reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bluecaat walczę ale jest mi ciężko bo cały czas krwawię a mam w domu pięciolatka i jest ciężko mąż mi niby pomaga ale narzeka że mu ciężko i praca i dom i ja i syn i nie ma czasu na siebie. Te krwawienia dziwne są bo brzuch nie boli w ogóle
 
reklama
witajcie
Rozmaryn nadzieję trzeba mieć do końca, może faktycznie warto zrobić betę jeszcze raz i będziesz widziała po przyrostach co sie dzieje,..
Coly jeju ty już 27 tydzie... wow... jeszcze troszkę i będziesz tulić... :)
ewel jeszcze chwilka i zaczniesz dostawać takie kopniaki że aż świeczki w oczach będą stawać :)
Ja z Emi to miałam przez ostatnie 2 miesiące ciągłe stuki w brzuszku bo po 5-6 razy dziennie mała miała czkawkę zresztą po urodzeniu też czesto miewała, oczywiście na początku nie wiedziałam że to czkawka i dopiero na ktg mi pani powiedziała :)
chciejka a jak u Ciebie? kiedy idziesz na kontrolę? (jeśli pisałaś to sorki)
MAgda fajnie że się odezwałaś bo też już myślałam czy u Was ok :)
JA w czwartek mam histeroskopię, o dziwo na nfz i to wczoraj umówiona, aż jestem w szoku. W czwartek na 7 30 mam się zgłosić na oddział i mam nadzieję od razu wyjdę do domku. Wogóle ten miesiąc stoi pod znakiem lekarzy i badań, bo co tydzień coś, ale cieszę się bo sprawy idą do przodu, a przynajmniej jestem bliżej rozwiązania mojej aniołkowej zagadki...
Miłego dnia :)
 
martaha wiec trzymam kciuki za czwartek, odezwij się po wszystkim. .

Dzwoniłam do szpitala, jest wynik histopatologiczny, szok, że tak szybko..odebrać trzeba osobiście, dziś lub czw, bo w śr nie wydają. .Może uda się dziś, mam 12km. .

Rozmaryn, dużo kobiet krwawi na początku ,a z ciążą wszystko jest ok. Jutro zrobisz betę i będzie wszystko jasne. .
 
Dziewczyny, od wczorajszego wieczora mam dziwne bóle po lewej stronie poniżej pępka, wyczuwam w tym miejscu malutkie zgrubienie, ono boli też przy dotyku, nie boli cały czas tylko tak okresowo, czy to może być przepuklina ciążowa? Miała któraś takie coś?
 
Rozmaryn &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Martaha teraz plan badań najważniejszy,obyś tylko znalazła wroga byś mogła go zwalczyć.
Powtórzę się ale czy robiłaś ten poziom witaminy B?
Ja nie rozwikłałam swojej aniołkowej zagadki,chyba ze to ta witaminaB,chyba bo nikt mi nie powiedział,że to mogła być przyczyna.
Trymam kciuki za Ciebie &&&&&&& :happy:


Joawa ja niestety nie wiem co to może być
 
Rozmaryn dziewczyny dobrze piszą, trzeba czekać choć to nie jest łatwe. Beta przyrasta a to najważniejsze, w czwartek powtórz i zobaczymy jaki jest przyrost. Ja Ci powiem tak-ja zrobiłam betę w 37dc i była niecałe 14 więc malutko (zresztą pisałam już o tym). Powtórzyłam w 40dc i było niecałe 54 także połowa mniej niż u Ciebie!! Więcej bety nie robiłam, brałam duphaston i czekałam. No i dziś zaczynam 37 tydzień. Także czekaj cierpliwie i trzymam kciuki za pozytywne wieści u Ciebie :tak: krwawienie/plamienie powinno przy luteinie ustać lub znacząco się zmniejszyć. Wierzę, że będzie dobrze :-)

Ewel spokojnie, na regularne ruchy masz jeszcze czas także się nie stresuj :tak: teraz już będą coraz częstsze.

Ania_kropla super, że wszystko dobrze i najważniejsze że dziecko prawidłowo przybiera na wadze :-)

Magda fajnie, że się odezwałaś i mam nadzieję, że szybko będziesz mogła usiąść i odpocząć! Teraz Ci się to bardzo przyda :-)

Martaha fajnie, że tak szybko udało się umówić histeroskopię i mam nadzieję, że wniesie coś do diagnostyki u Ciebie :tak:

Joawa ja nie pomogę, kiedy masz wizytę u lekarza?

My dziś jesteśmy po wizycie u położnej, a popołudniu ginekolog. Ciekawe czy coś już się powoli szykuje do rozwiązania...
 
ania wit. b nie robiłam ale chyba coś kojarzę że ona ma znaczenie przy jakichś tam mutacjach w genach a ja tego nie badałam więc nie wiem jeszcze, w tej chwili zdaję się na dubrawskiego i robię co każe... no i jeszcze muszę zroić w międzyczasie porządek z guzkami na piersiach, ale to już 27 lipca mam wizytę i będzie wiadomo...
joawa z przepukliną nie pomogę bo tego "jescze " nie miała :)
chciejka na pewno dam znać chociaż nie wiem czy zaraz po coś wiadomo czy trzeba czekać na wyniki
 
wynik histopatologiczny: rozpoznanie: fragmenty zapalne zmienionej doczesnej oraz kosmki wtorne i ostateczne. Nie stwierdzono tkanek zarodka w badanym materiale. .

I tyle wiem, znajoma położna na szybko mi powiedziała, że zarodek się nie rozwinął, a to co było we mnie zaczęło się psuć. ..i kazała iść do gina. .momentami mam wrażenie, że ropa mi leci, ale głowy nie dam uciąć że to właśnie jest ropa. ..
 
reklama
Joawa ja również nie pomogę. Może zadzwoń do lekarza?

Chciejka, ja na Twoim miejscu zrobiła bym tak jak koleżanka położna radzi A lekarz napewno rozwieje Twoje wątpliwości.
 
Do góry