reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Aniu ja z tych krwawiaco-plamiacych, nie martw sie kochana to ze troszke krwawisz nie oznacza od razu niczego zlego. Juz pisalam tutaj dziewczynom ze u mnie sie lalo jak z kranu wieksza czesc ciazy, i co? Kubus ma juz 2 miechy. Moze sie gdzies krwiaczek jakis zrobil malenki i z tego tak leci.

Ciaza po poronieniu wcale nie musi przebiegac z problemami, zazwyczaj jest super.ja bylam tym odrebnym przypadkiem i swoje musialam przejsc

Magda pierwsze slysze ze po cc tak szybko mozna.. U nas minimum rok a najlepiej 2 , ja tez bym chciala szybko drugie ,zeby jedno sie przy drugim chowalo.ale boje sie o siebie, ta cesarke przeszlam tragicznie.

U nas kolezanka ostatnio rodzila po 2poronieniach, niby wszystko ok, maly sie urodzil a przy lozysku juz problem bo nie chcialo sie odkleic skutkiem tego bylo to ze dostala krwotoku wewnetrznego i wyladowala na OIOMie, prawie przyplacila zyciem za swoj upragnoony skarb, i jak tu sie decydowac na dzieci..

pozdrawiam brzuchatki ,mamuski i staraczki
 
reklama
Dzień dobry wszystkim.

Ja już tracę siły. Znowu plamie. Dopiero miesiączka się skończyła a tu znowu krew. Ciągnie się to od listopada dlatego juz mi ręce opadają. Brzuch tez boli, tzn jest dość tkliwy. Więc kolejna prywatna wizyta mnie czeka. I jak tu zacząć starania ..
 
Zapewne skończy się to otwieraniem brzucha bo przyczyna tego wszystkiego to torbiele.Operacje przeszłam 5 lat temu wycinali mi torbiel lewego jajnika .Ale dzięki temu zaszłam szybko w 1 ciążę i mam teraz 4 letnia córeczkę. Chociaż też była zagrożona , bow między czasie wyszło że mam niedoczynność tarczycy.
 
Hej,

Doris kochana wiem, że ciężko na pewno jest Ci pogodzić się z tym, że czeka Cię kolejne łyżeczkowanie... ale dzięki temu będziesz miała pewność, będziesz wiedziała czy to faktycznie endometrium (a faktycznie jeśli jest ono zbyt cienkie to uniemożliwia prawidłowe zagnieżdżenie zarodka), a jeśli diagnoza się potwierdzi to masz szansę na dziecko! Cienkie endometrium można leczyć, są tabletki na jego poprawę. Będzie dobrze, musisz mieć siłę i wierzę że doczekasz się upragnionej kruszynki:tak:

Chciejka32 nie ma co zwlekać jeśli nadal jest plamienie. Leć do lekarza, niech skontroluje czy to rzeczywiście nie od torbieli. Dobrze kojarzę że pisałaś że masz PCO? Próbowałaś ze stymulacją cyklu?
 
Ostatnia edycja:
Ja tez witam wszystkie nowe dziewczyny, bedzie dobrze:tak:

Wpadam na chwile dla Ani ja tez z tym plamiaco- krwawiacych i wszystko dobrze bylo;-) Truchlalam za kazdym razem, bedac pewna, ze to juz koniec... i...na IP -tu dziewczyny wiedza i okazywalo sie zawsze, ze wszystko bylo ok, tak mialam praktycznie co miesiac , chyba do 20- tego ktoregos tam tygodnia ( nie pamietam dokladnie):tak:

pietrusiu daj znac co u Ciebie?.... Ja mysle, ze moze nie chcesz sie stresowac i czytac i odpoczywasz od forum, mysle czesto o Tobie i caly czas &&&&
 
90 natka- tak mam PCO i niedoczynność tarczycy.Przed zajściem w ciążę miałam robione wszystkie podstawowe badania plus kiła, toxoplazmoza itp wszystko było ok.Lekarz kazał również mężowi zbadać nasienie, ale nie musiał bo w tym czasie zaszłam. Mój lekarz przepisał mi INOFOLIC i już w pierwszym cyklu zaszłam. Może to zbieg okoliczności , ale pomogło. Chociaż mówił, że jeżeli po 2 cyklach się nie uda to mam przyjechać na monitorowanie
 
Ozila co tam u Was?:-)

Chciejka32 ja sama też mam i niedoczynność i PCO. A pytam o stymulację bo skoro masz tak częsty problem z dużymi torbielami to pewnie problem polega na tym że pęcherzyki rosną ale nie pękają i tworzą się torbiele. Czasem jest tak że jest bardzo dużo małych pęcherzyków które nie osiągają dojrzałości, a czasem właśnie rosną ale przy osiągnięciu odpowiedniej wielkości nie pękają- ja miałam czasem taką sytuację, a czasem tą drugą. U mnie stymulacja CLO (na wzrost pęcherzyków) + zastrzyk z pregnylu (na pęknięcie) naprawdę pomogły, tak że nawet po kuracji cykle w miarę mi się na pewien czas uregulowały (po stracie znowu się wszystko namieszało). Może warto byłoby u Ciebie spróbować z taką kuracją, zastrzyk w odpowiednim czasie mógłby zapobiec dalszemu wzrostowi pęcherzyka i tym samym tworzeniu się torbieli? Myślałaś o tym?

Ewel87 ovufriend podstawowy jest bezpłatny, można dokupić abonament na jakieś dodatkowe funkcje. Ten serwis służy do tego że na podstawie wprowadzonych przez Ciebie obserwacji śluzu plus wartości podstawowej temperatury ciała pomaga wyznaczyć prawdopodobny moment owulacji. Choć z doświadczenia mogę powiedzieć że dość często się myli-przynajmniej u mnie (miałam monitoring cykli i wiem dokładnie kiedy była owulacja).

Kwiatuszekk23 inofolic jest często polecany przy PCO. Sama nigdy nie stosowałam ale rzeczywiście dużo dziewczyn go poleca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry