reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie już w Nowym Roku:tak:

W Nowym Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia, miłości i odwagi do realizacji marzeń! Oby ten rok był lepszy !. Wszystkim noszącym dzieciaczki pod sercem życzę aby Wasze maleństwa przyszły na świat w zdrowiu i w odpowiednim dla nich momencie, a tym, które pragną maleństwa życzę, aby wkońcu nasze marzenie się spełniło i pomyślnych 9-miesięcy z dzieciątkiem pod sercem.:-)
 
reklama
witam sie w nowym roku! oby był dla nas łaskawszy...

rurka wiem co czujesz, a raczej wydaje mi sie ze wiem.. ja 15.01,2014 miałam łyżeczkowanie 10 tc:( też o tym myśle... moje maleństwo byłoby już ze mną..:( smutne to.... znowu sie użalam...

a mnie zaczął boleć brzuch w dole po stronie tego jajnika na którym miałam wycinaną ciąze... i nie wiem czy to dlatego ze niedługo @ powinna przyleźć CZY O CO CHODZI...
 
Bafinka ten ból w dole brzucha może być spowodowany przyjściem @ ale nie musi. Mnie dość mocno bolały jajniki i nawet miałam skurcze jak przy porodzie w dzień owulacji, więc czasem może być i to. Była to pierwsza owulacja i potem @ po porodzie i zabiegu. Zresztą zmiana pogody też może mieć wpływ na ranę którą masz po zabiegu. Minie szybko zobaczysz i wszystko będzie dobrze. Inaczej być nie może:-D


U mnie zbliża się termin mojego porodu kiedy Majeczka miała przyjść na świat. Wiedziałam że będę to przeżywać, ale nigdy nie przypuszczałam, że aż tak bardzo:-(
 
Kochane noworocznie wszystkiego dobrego! Spełnienia tego najważniejszego marzenia o potomstwie w tym roku, a później wiele radości i szcześliwych chwil spędzonych wspólnie z maleństwem.

Wpadłam do was również z prośbą. Startujemy z Lili w konkursie Lenny Lamb. Konkurs trwa przezcały styczeń, a głosować można raz dziennie. Gdybyście miały ochotę nam pomóc oto link: Konkurs Fotograficzny - edycja 2015/1 - LennyLamb.com
 
karaiwina ja chętnie zagłosuję na Liliankę ale jak ją rozpoznać wśród innych dzieciaczków:sorry2:

rureczko mocno przytulam*

kamkaz,bafinka,anncka wszystkie pamiętamy rocznice,daty porodów i wiele chwil których chciałybyśmy nie pamiętać i myślę,że tak już zawsze będzie trzeba po prostu nauczyć się z tym smutkiem żyć........

Ja spędziłam Sylwestra w towarzystwie 2,5 miesięcznej Księżniczki,moja koleżanka starała się 7 lat....i doczekała....ależ ona jest teraz szczęśliwa......a ta Kruszynka przecudna....:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry