reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Galway - Mikolaj jest ze znajomymi i ulubiona kolezanka juz od rana;)

Juz jestem na porodowce. Zaczelo sie jakis czas temu. Teraz skurcze co 5 minut, ale rozwarcie narazie na opuszek...na epidural zbyt wczesnie, wiec kulam sie na pilce...moze teraz cos szybciej ruszy i do rana dzidzia bedzie z nami;)

Fluidki z porodowki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ chyba juz ostatnie, wiec lapcie staraczki. Niech trafia do kazdej;)
Mimo juz mocnych skurczy ciesze sie i jestem podekscytowana, ze to juz;)

A co mi tam, macie jeszcze~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pisalam to ponad pol godziny;) Skurcze juz co 4 minuty.

Buziaki
 
reklama
Carollina &&&&&&&&&! Oby szybko juz teraz poszło!

Kiraa musisz wierzyć, ze sie uda niedługo. My bedziemy ściskać kciukasy, tańczyć, czy modlić sie... Co tylko chcesz, żeby sie udało!

Eska no zlecialo.... Ale jakos nie moge sie ciagle odprezyc, ze wszystko bedzie dobrze. Myśle, ze my sie juz do samego porodu bedziemy bać o te nasze Kropki, a potem jeszcze 30 lat strachu o nasze dzieciaczki:)) hehe... A najtrudniejszy czas wlasnie przede mną. Juz mi brzucho urósł. A co bedzie dalej? :szok::rofl2:
 
Carolina szczesliwego porodu!!!:*

Ja juz w Szwecji. Starania co 2 dzien! :-) Mam nadzieje ze bede miała wigilijny prezent.

Tak sie zastanawiam i jestem ciekawa co slychac u Celty i jej dzieciaczkow!:-)
 
Witajcie!
Gratuluję rozpakowanym :)
Carolina kciuki za sprawny przebieg &&& :)
Dawno się nie odzywałam, ale jakoś nie ma o czym pisać... czekam na wizytę 2 grudnia i mam nadzieję że powstanie wtedy plan działania. Póki co zrobiłam 2 tyg po # zestaw badań na zespół antyfosfo i wszysttko ujemne... szczerze mówiąć liczyłam że będzie dodatnie : bach przyczyna - leczenie - działanie.... no niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze jakichś badań jeszcze na własną rękę jeszcze przed wizytą... chociaż i tak to niczego nie przyspieszy. Aktualnie jesytem po 1 @ , więc jeszcze i tak nie mam z czym startować bo raczej za wcześnie na kolejne próby...
 
Carolina - czyżbyś już tuliła swoje dziecię? :)))
Agawa - a gdzie fota dla nas?!
Eska - Ty lachonie! Jesteś moim idolem - zobaczycie dziewczyny, jaka zawzięta - schudła po ciąży migusiem!!!! Całuski dla Ciebie i blondasa :*

całusy dziewczyny, udanego tygodnia!
 
Lenka jest juz z nami;) Wazy 3370g i ma 49cm;)
Przyszla na swiat o 3:19 nad ranem. Porod szybki i praktycznie bezbolesny;) o godzinie 2:55 byly 4cm, a o 3:15 dziecko juz wychodzilo:) Parlam cale 3 minuty (4 parcia przy dwoch skurczach).
Przezycie niesamowite, kazdej zycze takiego latwego porodu;)

Dziekuje dziewczynki za kciuki i wsparcie przed i w czasie ciazy...
I niech kazdy mowi co chce, takie wsparcie jest bardzo potrzebne i pomocne. Kazdej z nas;)
Zycze kazdej aniolkowej mamusi takiego cudu jakim jest wlasne ziemskie dziecko;)
A teraz idziemy dalej odpoczywac...

Buziaki;*
 
Carolina gratuluje!! Witam Lenke na swiecie:-) ( uwielbiam to imie!)

Pietruszka jak u Ciebie??
 
reklama
Carollina brawo!!! a ja myślałam że miałam szybki poród :p Tak to tylko rodzić!!! Mówiłam że jeszcze się samo rozkręci . Gratulacje Rodzicom i ucałuj Lenusię. To jednak bez Epiduralu??? Co Mikołaj dostanie od Siostry i na wzajem?
 
Do góry