reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
anncka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

małgonia
buziaki,dasz radę &&&&&&&

eska świetnie wyglądasz:-)

Dziewczyny ja widnieję na liście staraczkowej ale zaczynam dopiero po nowym roku,tak postanowiliśmy z mężem,nalegałam,żeby już ale lecimy do PL w styczniu i zawsze mnie lot stresuje,więc dmuchamy na zimno.


Nanulika - termin niechcianej @ 24 października 2014

Kiraa - termin niechcianej @ 12 grudnia 2014

Doris - termin niechcianej @ 30 listopada 2014

Neta - termin niechcianej @ 8 grudnia 2014

Martoocha - termin niechcianej 25.11.2014

ania-termin niechcianej @ 06 grudnia 2014

Sysiq - termin niechcianej @

Joaro - termin niechcianej @


neta,doris ;-)zmieniłam Wam daty
 
Ostatnia edycja:
Anncka ogromne gratulacje. Nie mogę uwierzyć, żeby w 38 tygodniu taki duży dzidziol. Jednak lekarz dobrze wymierzył. A jest możliwe że miałaś pierwszą @ normalnie a już w ciąży byłaś? Moja koleżanka urodziła większe dzieci ale Ona sama kawał baby i oboje z partnerem duzi się rodzili a Ty drobna kobietka więc ciekawość mnie zrzera skąd taka waga.
A co do zastoju to zgadzam się z Martą, spod pachy zwłaszcza przy nawale pozycja niezastąpiona choć bez poduchy do karmienia ni jak się nie da. Ja miałam nawał ale trzy dni pościągałam trochę ręką dla starszaka i już mi się uspokoiło ale moi obaj chłopcy to taki pociąg mają że ja już w 2 dobie mleko miałam a po 13 dniach Adaś miał już 250g na +
 
annack- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehh staraczki&&&&&&&&&&&&&77777. Co raz więcej brzuszków do przejęcia;)))

eska- pikna fotka;)

Buziaki dla Was!!
 
Wiecie, ze po tym czwartkowym masazu nic sie nie podzialo...Nic, nawet zadnego brudzenia-a bylo o wiele dluzsze i bardziej bolesne...
Normalnie uparciuch z tego mojego dzidziola...
Wczoraj postanowilismy wesprzec troche dzialania lekarza i maz sie zabral za masowanie;) Nie ukrywam, ze o wiele przyjemniejsze...Czyzby cos zdzialal? Zobaczymy... Jakies efekty niby widac...ale...nie wiem co z tego bedzie...
Do wtorku niby niedaleko, ale nie chce w taki sposob...niech samo sie zacznie...

Przesylam fluidki staraczkom~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hej, przeciez dwa brzuszki juz czekaja... zadnej chetnej?
Do roboty w takim razie;)

Pozdrawiam;)
 
Elka 82 kiedy wskakujesz na listę? &&&&
Aniu oby to już ostatnie przekładanie terminu i &&&& by święta 2015 już w trójkę. A jak tam w pracy? Dalej takie fajne wrażenia?
Eska a to zdjęcie to już po porodzie??? :szok: piękna Mamuśka :*
 
reklama
Do góry