reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
carollina!!! wow, trzymamy kciuki!!!! Daj znać!

Dziewczyny, kolejny brzuszek do przekazania!

Elka82...a Ty już w trakcie staranek???

Kiraa....????

Neta...Ty w trakcie starań?

Pietrusia...kiedy kolejne podglądanie dzidzi?

Buzkai dla Reszty Dziewcząt
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek dziewczynki

Doris dziekuje za wywolanie.... nie odzywam sie bo nie ma co pisac, tzn szkoda gadac :crazy: mam mega dol i nie chce rozprzestrzeniac zlych fluidow.
dostalam wlasnie @ ,
moj termin kolejnej to 12.12

zaczynam ten cykl ze stymulacja..... pierwszy z gonalem wiec nie musze wam pisac ze nadzieje w nim pokladam......ale boje sie tez...ile porazek jeszcze jestemw stanie zniesc.....
widzicie jak przysmecam, dlatego tez sie nie udzielam, ale skoro kochana Doris mnie wywoluje, to musicie sluchac moich jekow :crazy::laugh2:

carollina
kciuki trzymam, lekkiego porodu i szybkiego

anncka
gratulacje kochana... brzusio mi chyba zwilnilas co:laugh2:

zbliza sie powoli moj niedoszly termin porodu.... bedzie trudnoooo:crazy::no:
 
Kiraa...fajnie, że jesteś. Staraliście się w tym miesiącu? Miałaś monitoring? Mój niedoszły termin też blisko, przecież my razem na grudniówkach byłyśmy. No ale może w ten termin uda się zobaczyć Tobie dwie kreseczki :-)
A jeszcze pytanie, Ty miałaś biochemiczną 30.09? Robilaś test czy betę?
 
Caroline &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Doris pozdrawiam

Kiraa witaj &&&&&&&&&&&&&&&&

Galway tak tak aktualne sprzed miesiąca ;) dzięki

Madziorek zobaczysz jak shih tzu się zacznie bawić a mąłym za pół roku my z mężem sikamy;)))

Karaiwina ściskam

Elka pozdrawiam

Mika jak tam????

Ozila ;)*

Malgonia jak tam samopoczucie??

Pietrucha &&&&&&&&&&&&&&;)*

Ania cieszę się, że zaczynacie na nowym roku życzę żeby ten 2015 był dla Was najwspanialszym i najurodzajniejszym rokiem :)******

Agawa dzięki popatrz Ty już niebawem powitasz dziecinę przeleciało co???

Maga halo halo a co tam u Ciebie

Michalina jak dajesz radę z kropkiem i Wiki???

Izka a Ty co może 2???

Martoocha &&&&&&&&&&&

Marcela witaj pokaż młodzieńca:)))

Neta &&&&&&&&&&&&&&&&&&7

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

A my walczymy z 1 katarkiem echhh, Mikołaj dzielnie sobie radzi;)
 
doris
tak staralismy sie... ale mialam cykl na luzie bez lekow i monitu. teraz ruszamy....
tak wrzesniowa tez biochem. pozytywny test, @pare dni potem

a jak u. ciebie,... kochana staracie sie

eska
dzieki za podwirusowanie

doczytuje was dziewczyny, ale siedze w krzaczkach i trzymam za Was kciuki, nie chce sie zbyt nakrecac
buzka
 
Dziekuje dziewczynki za kciuki;)
Wody odeszly i nic pozatym... nic wiecej sie nie dzieje... zadnych bolesnych skurczy... wiec czekam...
Pocieszajace jest to, ze juz mnie nie wypuszcza z dzieckiem w brzuszku;)
Najdalej jutro musze urodzic;)

Buziole i fluidki wciaz brzuszkowe~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Carollina czekam na wieści. Ta dziewczyna o której Ci pisałam tez wody jej odeszły a po 24h zrobili swab ??? I potem tak się ruszyło ze nie zdążyli z epiduralem więc nie trać nadziei ze sie samo zacznie. A kto z Młodym?
 
Do góry