reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nicholas in Hats 006.jpgNicholas in Hats 014.jpgNicholas in Hats 011.jpgNicholas in Hats 007.jpg Karaiwina proszę mój 11 letni brat mu robił sesję :)))
 

Załączniki

  • Nicholas in Hats 006.jpg
    Nicholas in Hats 006.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 50
  • Nicholas in Hats 014.jpg
    Nicholas in Hats 014.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 45
  • Nicholas in Hats 011.jpg
    Nicholas in Hats 011.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 45
  • Nicholas in Hats 007.jpg
    Nicholas in Hats 007.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 45
Madziorek - kurcze... Jutro próbują dalej wywoływać czy jak?

Rurka - tak jak piszą dziewczyny - skonsultuj to szybko z dobrym lekarzem od serduszek. Musi być dobrze! Trzymam kciuki!!!!

Malgonia -:-( zawsze coś... Trzymajcie się!

Karaiwina, Eska - boskie maluchy!
 
dziewczyny, rurka juz raz zmierzyla sie z problemem ciezkiej choroby u dziecka, wiec chocby domysly sa juz powodem do rozpaczy... tez to przezylam..noszenie nieuleczalnie chorego dziecka pod sercem to zupelnie inne odczucia... tego nie da sie opisac i nie zycze tego absolutnie nikomu! wiec tak niesmialo prosze, mam nadzieje ze rurka sie nie zdwnerwuje, ale dajmy jej troche czasu na rozpacz, lzy bo to jest potrzebne by znow zebrac sie w sobie i walczyc dalej.
ponadto, kazali jej przyjsc za miesiac na badanie serca i mysle ze nie bez powodu. na zbyt wczesnych etapach ciazy bardzo ciezko jest dokladnie zbadac serduszko, bo jest zwyczajnie za male, wiec moze dlatego kaza jej czekac. niemniej ja takze proponuje by udac sie juz do konkretnego specjalisty od serduszek, z mojego rozeznania najlepsza jest docent Dangel, moze ktoraz z was jeszcze o niej slyszala.

karaiwina - sliczna mala!

eska - Mikolaj super i jakie ekstra nakrycia glowy :-D
u nas dobrze, Oliwia wciaz jest grzecznym dzieckiem ;-) skonczylysmy juz 4 miesiace :-)
 

Załączniki

  • 1415132901366.jpg
    1415132901366.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 41
carollina, madziorek wielkie kciuki!

rurka nie moge dojśc do siebie po tym co napisałaś... tulę Cie mocno! mam wielka nadzieje że to błedna diagnoza lub coś co można np. zoperować, naprawde znam takie przypadki... ściskam i modle sie za Was
 
Hej dziewczynki!

Agawa - Rośnij rośnij :* a jak ruchy? Czujesz już regularnie?
Rurka – koniecznie musisz iść na konsultację.. nie ma lekarzy nieomylnych. Sprawdź gdzie w twojej okolicy jest najlepszy sprzęt i super specjalista. Ja pamiętam jak mi lekarz w ciąży ze Stasiem powiedział, że mam zespół taśm owodnich - wyłam cały dzień i kilka dni żyłam w strachu.. i niepotrzebnie.. Więc nie zgadzam się tutaj z Kasiuchną, że masz czas na rozpacz… chciałoby się napisać , nie ma co płakać - ale wiem, że się tak nie da. Ale załamywać się też nie możesz. Trzeba sprawdzić wszystko. Jak tylko możemy jakoś pomóc - daj znać. Będziemy szukać specjalistów i zaciskać kciuki za malucha:*
Małgonia – ojeeejj, biedny małżonek. W końcu faceci nie chorują – oni umierają.. więc Tobie współczucie podwójne! Mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się już lepiej :*
karaiwina – ojejej jaka słodka ;))) kto wie, może i u mnie będzie dziewucha, skoro brzuch po Tobie? Całuski dla Was:)
Eska – Miki jest moim ukochanym blondaskiem :*
Kasiuchna - kolejna piękna księżniczka!

Annacka - a Ty jak się czujesz?

Ciężarówki - hop hoppppp = coś się rozwiązało już?:)

A ja dzisiaj się dowiedziałam, że test pappa wyszedł dobrze, więc kamień z serca!
całuski ciotki!
 
dziewczyny, dzieki za wszystkie słowa wsparcia...

jestem teraz na etapie prób zdobycia wiedzy na temat tej osi i kąta serca ... ale niestety praktycznie nic nie znalazłam... gdyby któraś z was miała jakieś wejścia, dojścia cokolwiek żeby dowiedzieć się co to i czy można to leczyć i co dalej... będę wdzięczna bardzo!!! może macie jakiegoś znajomego kardiologa, albo jakis dostęp do artykułów medycznych... nie wiem sama...

pytałyście skąd jestem - jestem z Ostrołęki w sumie chyba najbliżej mam do Warszawy jesli chodzi o konsultacje u konkretnego specjalisty.

Któraś z was podawała nazwisko... ale jak czytałam to nie byłam w stanie jeszcze myśleć racjonalnie... a teraz nie mogę znaleźć tego nazwiska... będę wdzięczna jeśli polecicie mi kogoś...


dziewczyny... serce jest zbudowane prawidłowo, płuca też... udało mi się znaleźć info, że zły kąt serca wiąże się z innymi wadami lub przesuwa się z powodu wad innych narządów np. płuc... u nas i płca sa ok i przylegające narządy. W sumie to nie wiadomo dlaczego ta oś serca jest nieprawidłowa...


chcę odczekać ok 2 tygodnie i jechać na konsultację... serduszko trochę podrośnie, może coś się zmieni... muszę się tylko gdzieś umówić.. i nie wiem czy będą terminy
 
rurka to polecam docent Dangel, przyjmuje w warszawie ul..Agatowa chyba, poszukaj w necie i dzwon czym.predzej bo maja dosc dlugi czas oczekiwania, a i jak bedziesz dzwonic to nakresl sytuacje postaraja sie znalezc cos szybciej - przynajmniej tak bylo w moim przypadku.
 
Rurka - uważam podobnie jak Pietrucha - nie możesz się zalamywac. Trzeba szukać specjalistów, dowiedzieć się więcej o tej wadzie i działać. Ja niestety żadnych dojść do specjalistów nie mam, więc nie jestem w stanie pomoc :-( ale modlę się aby wszystko okazało się tylko złym snem :-* tule mocno

Pietrucha - cieszę się że test papa wyszedł dobrze!! Pytasz jak się czuje... Powiem Ci że już średnio. Ciężko bardzo, brzuch się spina, pachwiny bolą tak że chodzę jak pingwin... No ale to już niedługo :-) Mały szaleje właśnie w brzuchu a mąż nie moze się doczekać i każdego dnia mówi mu że moze już do nas wychodzić :-) jutro mam wizytę

Kasiuchna - śliczna coreczka :-)

Moniska - co tam u Ciebie?

Madziorek, Carollina - oby to było dzisiaj &&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry