reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
madziorek?????? carollina ????? 3 mam &&&&&&&!!!
madziorek pewnie juz tuli:-))))

pisalam juz ze cztery posty...ale mi skasowalo w weekend, wiec dzis tylko...
witam nowe dziewczyny-
[*]- to forum szczescie przynosi -:-)

co do planowania plci, my wdg teorii, ze przed do owulki i pozniej zero, najlepiej jak test owu pokaze mocniejsza juz nie, na dziewczynke-
a na chlopaka to kolo owulki co drugi dzien i po tez! Wdg zasady, ze dziewczynki zyja dluzej, chlopcy szybsi hehe
Nam wyszlo:-D
 
Ostatnia edycja:
jejjuuu wchodzę tu co 5 min żeby zobaczyć jakąś wiadomość od Caroliny i Mardziorka ;))) Myślami jestem z Wami i tak strasznie się cieszę, że jesteście tak blisko do przytulenia swojego dziecka... ojjjjjj :*:*:*:*:* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
U mnie lipa... o 6 skurcze przestaly byc regularne...:-( polozylam sie do lozka, a w brzuchu rewolucja (kopanie, ruszanie, wypychanie i inne harce, ale skurczy brak). Potem usnelam, a przed 8 obudzily znowu bole... ale szybko przestaly... to jeszcze nie dzisiaj widocznie... Lenka robi mame w balona...:tak: A jaki z tego pozytek? Kuchania pięknie wysprzatana :-D
Zawiozlam malego do przedszkola, pogadalam z siostra i ide sie troche przespac... a jak pogoda pozwoli to pojde z Mikolajem na spacer... kiedys w koncu musi ruszyc...

Mam cicha nadzieje, ze przez dzisiejszą, nieprzespaną nocke przynajmniej szyjka sie choc troche skrocila... chociaz z tego co czytalam to przepowiadające nie powodują tego... No coz... zobaczymy....

Pewnie Madziorek juz rozpakowany... przynajmniej ona wiekszy pozytek niz ja z tej nieprzespanej nocy ma:tak:

Buziaki :*
 
Carollina - dzień się jeszcze nie skończył :-D więc w każdej chwili moze się jeszcze rozbujac czego Ci życzę :-)

Ja też co chwilę tu zaglądam żeby sprawdzić co u Madziorka...
 
Oj u Madziorka to może chwilę potrwać, jak miała długą i zamknięta szyjkę kilka dni temu. Dziświeczór albo w nocy, bo po porodzie kangurowanie, karmienie, nie wiem jak w Pl ale tu jest minimum godzina dla rodziny.Zostaliśmy sami w jednoosobowej sali porodowej.
Tak czy inaczej czekam na wiesci
Carolla, na spacerze polecam tanecznym krokiem ;)
 
sorry... u mnie do dupy nawet mi się pisać nie chce........ siedzę i ryczę...
serduszko źle położone... zły kąt nachylenia serca ... i mam miesiąc czekać teraz na wizyte i ocenę ponowną serca....
 
reklama
rurka, no nie moze byc :-( co to znaczy ze zle polozone? kochana, nie wiem co napisac, wszystko juz przesadzone? ty jestes z warszawy? bo ja na badanie serca chodzilam do jednego z najlepszych lekarzy, moge dac namiar bo jest naprawde swietna. ktory ty masz tc? (z tel nie widze suwaczkow) moze faktycznie za wczesnie na ocene serduszka?
mam nadzieje ze to jakas pomylka jest...


Dla tych rozpakowanych ogromne gratulacje! :-)
 
Do góry