reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hej
Agawaa Iława lub Lidzbark Welski (nie Warmiński)...ale konkretnych namiarów nie mam... ładne małe turystyczne miasteczka z jeziorkami... wpisz sobie w google na bank sporo noclegów Ci wyskoczy... mi się tam bardzo podoba bo i jeziorko i las i miasteczko więc wszystko pod ręką

Cholernie sie boję..... spałam dzisiaj 4 godziny... nie wiem jak przetrwam do popołudnia.....stres jest ogromny... naprawdę nie spodziewałam się że aż tak ciężko mi będzie... a tak dobrze się trzymałam... dzisiaj jestem roztrzęsiona, rozbita i przerażona...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się i ja jestem po testach owulacyjnych od wczoraj dodatnie a to dopiero 14 dni od zabiegu hormon ciąży opadł do zera hura więc staramy się i za 10 dni testowanko trzymajcie kciuki oby się udało .
A i musze wam powiedzieć że olej z wiesiołka działa oj działa :-D
mokro jak nigdy przed tem
 
Rurka czekam na wiesci. I &&&&&&&&&&&
Agus123~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ w takim razie i do dzieła.

I jedna z ostatnich porcji fluidów dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Szykujcie sie, bo już nie długo brzuchola swego oddaje.
 
Hej

Rurka...KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aguś123...ja też 14 dni zabiegu miałam testy owu dodatnie. Niestety okazało się, że to hormony ciążowe dają wynik dodatni na testach owu. Zrób czuły test ciążowy najpierw. Ja wiem, że chciałabyć szybko, ja też chciałam ale myślę, że to jeszcze za wcześnie.

Karaiwina...to ja chcę Twój brzuszek!!!

Buziaki dla Wszystkich!!!!!
 
rurka- mega gratulacje;))))))

Karaiwina- ehh jak ten c)zas szybko leci.... Przez Was ciaglke beczę;p

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chwytać, wybierać kolor i zaciążać!!!


Ale tu pustki;)
 
Rurka - gratulacje Kochana! Rośnijcie zdrowo :-)

Karaiwina - no no wy już na wylocie :-) super :-)

My dzisiaj o 17.15 idziemy podgladac Maciusia więc proszę o wasze niezastąpione kciuki :-)
 
anncka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

moje nieśmiałe ale juz serduszkowe -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- fliudki :happy:
 
reklama
Rurka gratulacje serduszka!!!!

Anncka oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na relacje.

Madziorku wiem co to znaczy tak sie wzruszyć . Szczególnie w ciązy. Ja ciagle rycze. :* wrzucaj zdjęcie brzucha i Carollina tez i reszta brzuchatek. Dawno tu żadnego nie widziałam to pewnie dla tego efektów u staraczek nie widac.


Moc fluidów moje panie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ewik especially for you ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry