reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

No to ja zacznę i czekam na resztę brzuszkow :-)

Oby już niedługo były kolejne efekty tych naszych fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oraz ze specjalną dedykacją dla Doris, oby wszystko ładnie się wyleczyło a potem... :D ~~~~~~~~~~~~~~
 

Załączniki

  • 1406807877468.jpg
    1406807877468.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 60
reklama
podczytuję cały czas, mało piszę, ale jestem ;-)

rurka to teraz już śmiałe gratki serduszkowe!! ;-)

ja czekam soboty w lekkim strachu - USG genetyczne o 8 rano. Byle jeszcze jutro jakoś minęło...
dziś miałam przeprawę przez instytucję nazywaną dziś przeze mnie Zakładem Udręki Społecznej...masakra, ale to długa historia nie będę wam tu przynudzać...

ancka brzuś cudowny! :tak:

mój też już rośnie, cieszy mnie to bardzo i jestem po prostu zakochana w swoim brzuszku ;-)
a oto i on z dzisiejszego poranka :tak:
11+2.jpg

Kciuki za wszystkie staraczki i moc fluidków przesyłamy z Fikusiem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ♥
 

Załączniki

  • 11+2.jpg
    11+2.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 50
Anncka &&&&&&& za wizyte. Piekny brzusio.

Angelstw u Ciebie tez piekny brzusiaczek, juz ładnie go widac.

Rurka GRATULUJE serduszka! Wiedziałam, ze wszystko bedzie dobrze.

A ja byłam na USG, Kropek 9t i 2d, tak jak potrzeba. Dwa tygodnie zwolnienia, bo od wczoraj jestem bardzo prżeziebiona. Powiedzialam szefowi, przyjął to bardzo dobrze. Obiecał, ze auto mi zostawi na czas macierzyńskiego :)) tak wiec odpoczywam. Biorę *spam*, wodę morska do nosa, coś dowcipnego na grzybka i sie zaczynam lenić.

Acha! Pamiętacie, ze w zeszłym roku w ciazy byłyśmy we dwie - ja i koleżanka z pracy, dwa tygodnie różnicy miedzy nami. I ona tez poroniła. I wiecie co? Wydało sie, moj szef sie wyglądał, ze ona tez w ciazy. Termin na początek stycznia. Tak, ze pięknie wszystko sie ułożyło.
 
reklama
Do góry