reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Hej

Pietrucha...Staś ma piękny domek!!! Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Będzie dobrze, zobaczysz!!!!

Agawa...jak samopoczucie???

Rurka...o której wizyta???? Daj szybko znać nam, masz nr do kogoś na komórkę???

Buziaki dla Reszty oi Miłego Dnia życzę Wszystkim!!!
 
reklama
hej dziewczyny;*

Pietruszka, mega piękny pomniczek. Łezka sie kręci...

Kciukasy za wizty dziewczynki.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Testujcie;) i życzę samych pozytywnych wyników;)
 
Pietruszka - śliczny pomniczek:-) ja również się wzruszyłam

Rurka - kciuki za jutro!

Doris - niedługo koniec w tabletkami i do dzieła :-D

Madziorek - jak brzucholku znosisz upały?

Agawa - pochwalisz się kiedyś brzuchem? Pokazało się już coś? Czekam na ten widok :-)

Ja wizytuje w czwartek. Dzisiaj od rana siedziałam w laboratorium - masa badań w tym test obciążenia glukoza.. Bleh. Ale dałam radę :-) teraz oczekiwanie na wyniki :-)
 
Nawet nie mam jak pisać. Upały mnie dobijają. Nawet usiąść przy komputerze nie mogę, bo od razu mam nogi jak dwie banie, takie obrzeki. Chociaż z komórki coś wystukam.

Pietrucha, piękny pomnik. Już patrząc ns zdjęcia się wzruszyłam, a na żywo to ryczałabym jak bóbr.
W końcu @ przyszła, to dobrze. Wizytę dobrze gdybyś przełożyła, bo trochę niekomfortowo iść tak z @, a poza tym lepiej zobaczyć jak gruba będzie śluzówka w okolicy owulki. Teraz to za wiele nie zobaczy w usg.

Rurka &&&&&&&&&& za wizytę.

U mnie jest 20/21 tydzień a ruchy takie sobie. Tzn czuję czasem delikatne motylki, ale naprawdę delikatne i nie zawsze, trudne do odróżnienia od przelewania w jelitach. Detektorem tetna słyszę jak dzidzia się rusza a nie czuję. Czy to tak może być? Na pewno nie umiałabym policzyć ile razy dziennie poczułam ruchy.
 
malgonia- ja jestem w 28 tyg a ruchy nadal nie są reguralne, momo to każda wizyta potwierdza mi, że dzidzi rozwija sie prawidłowo, więc spokojnie....

annacka- dzielna dziewczyna;) test obciążenie glukoza... ble.... ochyda;] a upały spoko, nie dają szczególnie w kość;)

rurka&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ehh buziaki
 
Malgonia - ja mam 23tydz i tak na prawdę dopiero od 20tyg czuje ruchy inne niż przelewanie w jelitach. Poza tym od dwóch dni sa one jakoś słabsze, moze to wina ułożenia dzidzi bo w sumie ma jeszcze sporo miejsca a moze to te upały tak dają im popalic... Dużo dziewczyn na grudniowkach to zauważyło:-)
 
malgonia spokojnie ja też w obu ciążach ruchy takie prawdziwe czułam gdzieś od 21/22 tygodnia .. w 1 ciąży miałam nieregularne i czasami miałam wrazenie, ze cały dzień ich nie czułam.. też schizowałam a wszystko było ok...:) masz detektor więc tym bardziej spokojnie.. co do ruchow to chyba też zależy od ułozenia łożyska... jak na przedniej scianie to słabiej czuć ruchy i później...
 
Dzięki Dziewczynki. Ja mam łożysko w dnie i przechodzi na tylną ścianę, więc nie powinno przeszkadzać. Dobrze, że mam ten detektor tętna, bo zwariowałabym czekając na wizytę.
Która teraz testuje?
 
reklama
Malgoniu, nie denerwuj sie, wszystko jest dobrze. &&&&&

Ancka no pewnie pokaże brzuszek, jak juz bedzie co. Na razie mam wydęty brzuchol jak nigdy, nie wiedziałam, ze mozna nie potrafic wciągnąć brUcha:)) ale tak ciazowo to raczej nie widac jeszcze nic:)) to raczej od hektolitrow wody wypitych przez te upały:))

a ja skończyłam szkolenie w Toruniu i wyrażam do domku, bo odwołali jutrzejsze spotkania. O jak sie ciesze, w domu najlepiej.

Dziewczyny, nie macie jakiegos sprawdzonego miejsca na wakacje w Polsce? Chciałam z moja mamą sie wybrac na kilka dni gdzieś, ale nad morzem sa takie tłumy i tak szokujące ceny, ze chyba nic z tego i szukam jakiegos innego ciekawego miejsca. Moze jakies jeziora? Jak macie jakies sprawdzone namiary, to pls podeslijcie. Będę wdzięczna.
 
Do góry