reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czesc Dziewczeta.
Ja tylko tak na chwilke, bo ostatnio strasznie zalatana jestem. Mimo ze nie pisze, to sumiennie Was czytam codziennie.
Chrubsko u mnie prawie przeszlo, ale Mikolaj tez rowno ze mna mial antybiotyk. I albo wysypka jakas mu wyszla w tamtym tygodniu, wiec do lekarza czy aby to nie jest uczulenie na penicyline a wczoraj caly bialy jezyk i znowu do lekarza. Okazalo sie ze to grzybek po antybiotyku. Normalnie co tydzien jestem u lekarza, bo albo ze soba, albo z Mikolajem...masakra...
W poniedzialek ide sluchac serduszka. Troszke sie boje, ale mysle ze juz zawsze sie bede bac...
Zaczelam pracowac, choc musialam obiecac menadzerowi ze nie bede sie zbyt przepracowywac...
Dzisiaj bylismy po tesciowa na lotnisku i jak wyjechalismy o 11:30 z domu, zeby po drodze zakupy wieksze zrobic tak okazalo sie ze samolot mial 2 godziny opoznienia i do domu na 21 dopiero wrocilismy...
A o dzidziusiu babci powiedzial wnusio i nawet nic sie go nie wypytywala. Tak sam z siebie powiedzial, ze rano mamusie brzuszek bolal , a jak babcia zapytala dlaczego? to odp. bo ma w brzuszku dzidziusia... Troszke ja zaskoczyl i wszyscy wybuchneli smiechem;) a ja sie zastanawialam jak jej to powiedziec;)
Dobra, uciekam juz spac. Sorki ze tak o sobie ale ostatnio padam...

Jeszcze fluidki dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i kciukasy dla ciezarowek i mamusiek &&&&&&&&&&&&&&&&&.
Buziole :*
 
reklama
anncka super fotka, no widzisz jest dobrze


michalina_ch super, że wyniki dobre. Nieźle ruchliwa ta Wasza córa


Carollina no i problem z głowy, synuś sam wygadał. Mój też straszny gaduła.
 
Anncka nooo extra wielkoludek!! toż to już kawał dziecia! gratuluje :-)

Michalina haha Wiki niezła akrobatka się robi :-) i widzę, że też macie Bolka ( to ten z czerwoną czapą w białe kropki) u nas się przyjęło, że to Bolek :-D

Carollina heh synek rozwiązał Wasz problem, dzieci to jednak mają długi język :-p ale jak widać czasem się przydaje!

buziaki dla WSZYSTKICH :*
 
Cześć Dziewczyny.
ja byłam wczoraj po 20- tej na wizycie. Nie pisałam wczoraj, bo zanim przyjechałam do domku, to prawdziwie padlam na twarz:) wiec tak - pecherzyki rosną. Mam ok. 8 wielkości 15-16 mm, jeden 18,9, kilka małych pecherzykow ok 100 mm. Nakłuwac bedziemy wszystkie. Dostałam leki na dzisiaj i jutro, jutro na 8 rano jeszcze podgladanie, wieczorem zastrzyk i w pn punkcja. Dzisiaj mam urlop, a od poniedziałku ide na zwolnienie. Bardzo sie ciesze, bo musze odpoczac.


Caluje Was wszystkie.
 
agawo Kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam,nie puszczę!!!!!! fajnie,że masz juz wolne,odpoczniesz sobie,zrelaksujesz się..buziaki!

michalina ja ze śląska jestem,a ląduje w Katowicach;-)

carollina cieszę się,że już lepiej się czujecie,dbaj tam o siebie...


odkopałam listę staraczkową:)
]Staraczki:
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maj 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maj 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 12 maj 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 12 maj 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014
Agaawa - termin niechcianej @ 26 maj 2014

POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
Rurka maj/ czerwiec :)
ania-lipiec/sierpień



neta,ewik,moniska jak tam??

agawa Ty juz spadaj z poczekalni!! :-D
 
Ostatnia edycja:
Agawaa - 12 maj to piękna data (mojego śluby m.in. :-)) - więc finał musi być idealny :) Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje.... dzieciaczki :confused:no właśnie.... bo finalnie ciąża mnoga bardzo prawdopodobna :-D
 
Ania dzieki za &&&&& bardzo sie przydadzą. Pamiętaj, ze jakbyś była we Wrocku, to daj znać:))

i chyba zla zła liste wkleilam, nie ostatnia, bo ja sie juz odpisalam po ostatniej @ :tak: Termin na testowanie mam 26.05 na dzien mamy.

Rurka, podajemy 2 zarodki i mam cichutką nadzieje na bliźniaki:))
 
michalina no widzisz, niepotrzebnie się tak stresowałaś :tak:. Teraz relaks, spacerki z córunią i obserwowanie diety. Na tym zdjęciu jak fika w łóżeczku wcale, a wcale nie widać, żeby coś jej dolegało! Fajna mała. Trzymajcie się zdrowo.
Dzieciaków nie widujemy za często, bo kawałek do nich mamy, a i musimy się dostosowywać do tego kiedy wszystkim tam pasuje, żebyśmy się zjawili.

malgonia no jak pięknie to piszesz! bardzo się cieszę, że jesteś cała w skowronkach, że znalazłaś w sobie duuuuuże pokłady sił, żeby cieszyć się ciążą. Wszystko jest dobrze, będzie dobrze, a wreszcie utulisz Waszego potomka i wtedy dopiero zacznie się jazda :-D. Buziak i nie rozstawaj się z bananem na buzi co rano!

anncka no elegancki dzidziol :-) Ładnie rośnie, na pewno dobrze się ma u Ciebie. Ty też ciesz się tymi chwilami, to tak prędko mija, a później wspomnienia się zacierają z biegiem lat.

ania ale fajnie, że tak się cieszysz tą wyprawą do Polski! I jak Agawa pisze - jeśli wystarczy Ci czasu to daj znać, Wrocław to piękne miasto i ma sporo klimatycznych knajpek ;-)

carollina dobrze, że już masz się lepiej, że choróbsko minęło. Ty dbaj o siebie w tej pracy, nie przeforsowuj się! Będziesz się starała o L4? A młody wszystko elegancko zorganizował i babcia poinformowana o kolejnym wnuku w bardzo miły sposób.

No i Agawa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Bardzo, bardzo mocno trzymam, żeby 26.05 tego roku był naprawdę niezapomnianym dniem dla Ciebie. I super, że masz wolne. Na pewno odsapniesz, w ciągłym biegu jakoś chyba ciężko się zrelaksować. A Ty teraz musisz dbać o siebie. Całus.

Weekend się zaczyna, jak pięknie.... Miłego czasu dla Was wszystkich!
 
reklama
agawa :sorry2::sorry2: juz poprawiłam.................i obiecuję,że jak będę wybierać się do Wrocławia to dam znać

MIKA hop,hop!!!!!​co u Ciebie i Leona?????
 
Do góry