reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny:-) u mnie w niedzielę minie juz miesiąc od zabiegu. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u mojego gina (kontrole poszpitalna i wynik histopat. mam DOPIERO pod koniec maja!!!). Lekarz powiedział ze niby wszystek OK, endo ma 8 mm, macica czysta, na jajniku zrobiła się torbiel poowulacujna ale podobno ma zniknąć. Nic mi nie powiedział o pęcherzykach czy są czy nie ma a z mierzenia temp nie wynika żebym miała owu. I powiedział żeby 3 się wstrzymać ale juz zapomniałam się spytać czemu. Czy to ze względu na szyjkę? Ehh chciałabym lekarza który wszystko sam mi powie a nie jest ok,.poczekaj 3mce i koniec wizyty sio do domu, i o wszysto muszę się sama pytać. Ja chce juz okees a powiedział (jak się spytałam) ze narazie się na to nie zanosi. Ile to trzeba się nachodzić żeby znaleźć fajnego lekarza który przejmie się sytuacja.
 
reklama
małgonia ja mam ostatnio lekka załamkę i takie zwątpienie....ale Twój dzisiejszy post dodał mi tyle wiary....znów mam ochote działac i wierzyć.....DZIĘKUJE KOCHANA

Cieszę się,że tu jestem....Babeczki trzymam za Was wszystkie kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Aniu, cuda naprawdę się zdarzają. W wątku ciąża po poronieniu jest Enya, która wiele przeszła, a teraz jest w 16 tygodniu ciąży! Tez , jak ja jest na Encortonie i heparynie. Załóż sobie enpr, tam sa tez dziewczyny z tego babyboom, pomagają, wspierają, dopingują, to bardzo pomaga. Ja mam nick taki jak tu Malgonia1, zresztą jest przy suwaczku. Oj wiele dobrego w tym roku się dzieje. Więc moje drogie staraczki do dzieła, bo się uda! I nawet ja zaczynam w to wierzyć. Nawet zaniosłam dzisiaj do kadr zaświadczenie o ciąży.

Ewiku, czas na Ciebie. Niech ten cud na Ciebie spadnie. Wystarczająco się wyczekałaś.
Reszta staraczek gęsiego albo szturmem za Tobą.
 
No wytrzaskam was po dupach chyba - jak możecie wątpić jeszcze w te cuda, jeden leży obok mnie:-):-):-)

Trzymam za Was kciuki i modlę się codziennie, a Wy wierzcie mocno i zobaczycie ;)*
 
My już po wizycie ;) nerwy okazały się niepotrzene.... Nasze Maleństwo jest już Wielkoludkiem :) Wyprzedza termin z om o cały tydzień i obecnie mierzy już 3,78 cm ;) Kawał dziecka, nie? Gin zrobił mi już usg przez brzuch, czym rozbudził maluszka który ładnie machał do rodziców rączkami i nóżkami :) Niezapomniany widok!!!!! Jestem przeszczęśliwa ;)
A oto moje Cudeńko :
Zobacz załącznik 623338
Macha do ciotek staraczek i wysyła mase fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
 
Anncka ale cudny Dzidzior!!!! Ja też mu macham!!!! BUZIOLE DLA WAS!!!!

Małgonia gratuację :) widzisz - musiało być dobrze i jest! I będzie :)))

Madziorrek spokojnie, mi Wikunia pokazał cipcię w 16 tc, więc Tobie za tydzień też pewnie by coś się tam pokazało :)

A my po wynikacj z Wiki - wszystko w normie! Nawet CRP jest nie podwyższony. Wiec prawdopodbnie czegoś nie toleruje w pokarmie.... teraz będzie szukanie czego....

A generalnie Wiki jest nie do opanowania!!! Nie wiem skąd ona tyle energii bierze!
Przesyłam Wam zdjęcie - położylam Wiki do łóżeczka... a następne zdjęcie 30 SEKUND później...
Wikus.png
 

Załączniki

  • Wikus.png
    Wikus.png
    485,3 KB · Wyświetleń: 74
anncka super focia:-D jaki juz duży!!!!!!!!!!cieszę sie że wszystko ok:)

michalina i po co było tyle nerwów???? wiedziałam,że wszystko będzie dobrze,Wiki jest jeszcze bardzo wrażliwa byle bakcyl może wywołać biegunkę albo niestrawność u tak małego dziecięcia...to nieuniknione....ale Mamuśko dałaś rade przejść przez kolejny macierzyński level:-D buziaki dla Was!!!!!

eska a kuku!!!!! całusy dla Mikołajka od cioci Ani z komputera:happy2:



A u mnie nic....odliczam dni do środy i fryyyyyy do PL:) rodzinka,starzy znajomi,stare kąty,badanka;-) fajnie będzie...


Pozdrawiam Dziewczyneczki i spokojnej nocki!!!!!!!!


&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla potrzebujacych!!
 
reklama
Do góry