reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Agawa Kochanie mocno trzymam kciuki za Was, oby wszystko poszlo zgodnie z planem a 26.05 pokazaly sie piekne tlusciutkie II :-*
Pozdrawiam Was goraco Kobietki!!
 
reklama
Witam Was dziewczynki :-)

Celta - u nas raczej L4 nie daja tak wczesnie, ale jesli nie bede mogla juz pracowac, to po prostu mam w pracy powiedziec i przestane pracowac, tylko nie wiem jak wtedy z macierzynskim, ale jesli o zdrowie chodzi, to nie mozna patrzec na kase - takie jest moje zdanie.

Agawa - no oczywiscie &&&&&&&&&&&&&& za Ciebie kochana wszystkie trzymamy :) No i specjalnie dla Ciebie fluidki, zeby sie te zarodki pieknie rozwijaly ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-)

Dla reszty staraczek takze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam i caluje :-)
 
Dzięki Dziewczynki za wszystkie kciuki i fluidki! Bardzo mi miło i doceniam!

carollina - masz racje, zdrowie najwazniejsze. Ale mam nadzieje, ze sie bardzo dobrze jeszcze długo będziesz czuła.

Elka co tam u Ciebie?

Celtusia, a kiedy bedzie druga rozprawa o dzieciaczki? Mam nadzieje, ze jak najszybciej bedą juz z Wami.

Ja sie dzisiaj lenie na kanapie. I dobrze mi tak, a co!
 
Witam dziewczyny.dawno mnie niebylo, ale wyjazdy do szpitala, mala i wszystko naraz pozera duzo czasu.teraz przeziebiona jestem katar i wogole wiec niemoge jechac do szpitala, moze jutro bedzie lepiej i pojade.mala kuzyna troche lepiej, skora pomalu sie przyjmuje, najgorzej jest na skroni i we wlosach.ale musze sie pochwalic przebilismy malej dzisiaj kolczyki, plakala duzo i wieczorem zasnac niemogla ale mysle jutro bedzie ok

Agawa kochana 26 bedzie twoim szczesliwym dniem.kciuki zacisniete
Celta oby dzieciaczki znalazly sie szybko u was zeby juz cierpiec niemusialy
Aniu kciuki za badanka i pozdrow nasze okolice:-)
Elka a gdzie suwaczek.nawet niewiemy na kiedy termin.gdzie wogole lista terminow porodow sie zagubila?
Anncka przesliczne baby:-)
Michalina dobrze ze z Wiki wszystko ok.jaka ona juz duza:-)

Buziaki dla reszty dziewczyn o ktorych zapomnialam, przepraszam ale doczytalam tylko pare ostatnich stron:-(
 
Mika chyba jest w szpitalu? Zniknęła z forum zupełnie. Pisała coś o wyjeździe? Leon to już kawał chłopaka, więc pewnie wszystko jest ok.
 
małgonia, gratulacje!

Cześć dziewczyny, ostatnio nie mam siły wpadać na forum. Mimo mojego L4, pomagam mamie w jej pracy bo się nie wyrabia sama, i jak zasiądziemy o 9 rano to kończymy o 21-wszej, po tym tygodniu nie mam dziś siły ruszyć ręka ani nogą.
Do tego czasami łapią mnie takie bolesne skurcze w podbrzuszu. Któraś z Was też tak ma? Zazwyczaj to jest już wieczorem, pewnie organizm daje znać że już dość, czas się położyć i rozluźnić.

Przesyłam pozdrowionka. I niech ta pogoda sie wreszcie wyklaruje. Codziennie pochmurno jak na burzę i codziennie pada. :(
 
mika!!!!!!!!!!!! nareszcie sie odezwałaś,zawsze taka aktywna a ostatnio taka cisza...dobrze,że u Was wszystko pieknie:-) baaaardzo sie cieszę!!!!!!!!!!!!!! no koncówka ciaży musi być męcząca ale co to dla Ciebie.....już nie długo Leosia ujrzysz:-D buziaki i odzywaj się częściej.

agawa w poniedziałaek o 6.30 będe myślami z Tobą &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

karo to dobrze,że z Malutką lepiej,biedulka tyle sie musi nacierpiec...ale wyjdzie z tego,to najważniejsze,buziaki dla niej...
a Twoja Księżniczka pewnie pieknie w kolczykach wygląda

ameritum dbaj o siebie bardziej niż zwykle...a jakie leki bierzesz?też zastrzyki?

ewik a jak Twoj organizm?daje jakieś sygnały?termin @ sie zbliża,może coś się święci???&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ania ja mam co miesiąc wszelkie objawy ciążowe, już się przyzwyczaiłam do "atrakcji". Teraz dodatkowo masakrycznie boli mnie jajnik jakbym miała mało problemów, ech. Parę miesięcy temu pisałam, że jestem mistrzynią ciąży urojonej. A od paru miesięcy się już tak przyzwyczaiłam, że spokojnie czekam co miesiąc na @. Jakbym teraz miała 1 cykl bez objawów "ciążowych" to bym pomyślała, że w końcu się udało :rofl::rolleyes:
 
Do góry