reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Eska - Mikołaj ślicznosci! I tata tez niczego sobie:angry: Hehe.... Jeszcze raz Wam gratuluje.

Karo - Emilii juz taka duża jest! Hoho... Kiedy to zlecialo.

Mika - uważaj na siebie, prosze....

Madziorrek ale twój suwaczek mknie! Hehe...

Moniska - jestem z Tobą. I wirtualnie Cie przytulam.
 
reklama
Carollina dzięki za pw, bardzo pomocny. Nie szalej z porządkami.
Karo100 lat dla Emilki, bbeztroskiego dzieciństwa
Eska jeszcze raz gratuluję, szczęście aż krzyczy z postu. Wspaniała rodzinka.
Celtuniawreszcie zadzwonił telefon, ależ nam zajączek zrobił niespodziankę. Mówiłam że ten rok będzie wyjątkowo udany! rany, jakie maleństwa Wam się trafiły. Cudownie. No i oby ta trauma którą przeżył maluch nie zostawiło zbyt dużego śladu. Czekam na więcej dobrych wieści
 
Eska - ale masz cudeńko w domu :) i wcale nie mówię o mężu :p Mikołajek jest śliczny :)
Madziorek - widać już brzuszek? jak się w ogóle czujesz?
Agawa - za Ciebie trzymam nieustanne kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Rurka, Pietrucha, Moniska -trzymajcie się Kochane :**** życzę Wam dużo siły

No i przede wszystkim Celtunia - wspaniałe wieści! gratulacje!!! sama zawodowo zajmuje się dzieciakami po takich przejściach i powiem Ci, że nie ma się co martwić ich przeszłością - te są jeszcze malutkie i na pewno wynagrodzicie im całe zło jakiego doznały, a miłość czyni cuda:) będziecie już niedługo dużą fajną rodzinką :)

Wszystkim Mamuśkom i ich pociechom ślę buziaki :***
Z Ciężąrówkami łączę się w dolegliwościach :) a Staraczkom ślę moc fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dziewczynki dziękujemy bardzo za te ciepłe słowa, za tę moc kciuków, pozytywnych myśli bo przecież gdyby nie Wy to wiecie.....byłyście największym wsparciem i zrozumieniem przez ten okres, bardzo się cieszę, że u reszty brzuchatek wszystko ok, tak patrze na Wasze suwaczki i oczom się nie chce wierzyc jak mkną,
Mika na rozletce,
Suana też,
Karaiwina leci jak z górki,
Madziorek kończy z Caroline 1 trymestr,
Malgonia gratulacje i oby z górki,
Anncka pomyka w 7 tydzień no po prostu super,
Celta gratuluję 3 wow bardzo się cieszę będziesz super mamuśką!!!!!!,
Agawa trzymam ogromne kciuki 10 maja już wszystko się uda zobaczysz nie ma innej opcji,
Galwaygirl pozdrawiam Was serdecznie, Karo śliczny torcik, mała jest urocza,
Myszko dziękuję i pozdrawiam napisz czasem co u ciebie bo nam znikłaś:),
Elka trzymam kciuki mocno mocno mocno,
Pietrucha czekam na efekty hihihihi wiesz jak jest:p
Maga pozdrawiam i jak tam staranka??
Ania słońce moje nie płacz bo zanim się obejrzysz będziesz tuliła tak jak ja przede wszystkim wiary Ci życzę kochana
Moniska pozdrawiam i &&&&&&&&
Madzia dziękujemy i całuję Was z Zosią
Marcelka Was z synusiem pozdrawiam ogromnie
Ewiku całuję Cię ogromnie dziękuję za ciepłe słowa i życzę Ci wiesz czego, bo musi się udać!!!!!!!
Neta pozdrawiam serdecznie
Michalinka buziaki dla Ciebie i Wikuni
Izka dziękuję i całuję Was z synusiem ogromnie. P.S dzięki za pas wczoraj założyłam 1 raz:)))
Ozila jak tam Ci idzie ???pozdrawiam

Mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam każdą z osobna całujemy i pozdrawiamy bardzo bardzo, ja walcze z laktacją bo mam mało pokarmu jak co mile widziane wskazówki cenne, mój syn zjada sobie na raz ze 100 a ja w cyckach mam zaledwie 40-50 echhhhhh także od dziś wprowadzam terror laktacyjny, piję herbatki, i będę się laktatorem masturbowała co 2 godziny hihihihihih, a tak to Miki jest złotym dzieckiem śpi i usmiecha się, w nocy mamy tylko 1 pobudkę ale wtedy mój mąż się wykazuje i go karmi;) także ja sobie ino podglądam namiętnie jak sobie radzi;)))
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny! Staram się maksymalnie relaksować w tym tygodniu i mam nadzieję, że szybko minie - a później jeszcze jeden i osiągniemy magiczny 30 tc - wydaje mi się, że z 3 z przodu będę spokojniejsza..

Mika ale ten Twój Leoś rośnie! 1700 to już jest super waga! U nas sobaczymy w środę na badaniu, ale ja obstawiam coś w okolicach wagi, którą zgaduje Myszka - jakoś ponad 1kg, 1,1 może?

Eska Mikołaj jest prześliczny! Jak znajdziesz chwilę, napisz jak sobie radzicie :)

Za wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki, ciężarówkom kibicuję na każdym kroku a mamuśki pozdrawiam :)
 
Madziorrrek to szybko. Ja z Piotrusiem długo się ukrywałam a teraz już zaczęłam od 2tyg nosic dokładany guzik do spodni bo się nie dopinaja. Myślę że po świętach już zaczną się plotki w pracy :)
 
Eseczko Śliczny Synuś! Blondynek ja Ty :) Czekamy na wrażenia jak to jest być Mamą i jak sobie radzicie.

Magda, zrobiłam teścior, ale piękny! Nie ma innej opcji, żeby nie wyszedł po Pregnylu, ale nacieszę oczy tym widokiem.
 
reklama
Dziewczyny! mam pytanko:happy2: głównie do tych ,które miały histeroskopię,bo dostałam opis ale jakiś dziwny i nie dość że prosiłam w języku angielskim żeby w PL mogli się doczytać a dostałam w holenderskim to jeszcze ten opis jakiś skąpy:dry:
pisze tak:
Zabieg przebiegł bez problemów.
Jama macicy przygotowana............(chyba chodzi,że do kolejnej ciazy?)
Dwa jajowody owulacja.(piszę dosłownie)????możliwe,że owulacja jest z obu jajowodów na raz??
Macica ma normalna formę.

.........dziwny ten opis czy mi sie wydaje?jaki był u Was?czemu grubości endometrium nie podali???...ale suma sumaru wszystko mam ok:tak::tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry