reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Och jeju! Jaki piekny brzusio! Taki maleńki! Taki bym chciała! Ale najpierw bym musiała dietę cud zastosować:)) hehe... Ale ten czas zleciał!

No no wlasnie, a co tam słychać u Joaro? Hop Hop odezwij sie!!!

Ewiku.... Buuuuu....

Esiek, dzieki za milego posta, chyba o wszystkich pamiętałaś. Podziwiam. I dziel sie Twoim szczęściem.

a ja mam niusa! Widziałam pięknego wielkiego bociana z dużym czerwonym dziobem! To juz drugi prżez ostatnie 2 tygodnie!!! Ja chętnie przygarnę jednego, drugim mogę sie podzielić. A jak nie to i dwa przygarnę. Hehe... Jutro wizyta w klinice. Doczekać sie nie mogę.
 
Agawa a ja Ci mało elegancko pożyczę by trzeci przelatujac obs...ał Ci przescieradlo/auto/lub wedle Twego uznania. Carollina pewnie do dziś swoje na pamiątkę trzyma. Hihi.
Mika na prawdę piękny zgrabniutki brzusio.
 
Dzięki za odpowiedzi. Ja byłam na kontrolnym USG po 6u tygodniach i pan doktor powiedział że endometrium wygląda na tyle dobrze że nie musimy się widzieć, tylko po 3 @ startujemy ale ja się teraz wszystkiego boję. Dziś w nocy mi sie śniło że wdrapywałam się do domu po rozwalonych schodach, zgadnijcie jak to sobie zinterpretowałam... Zamierzam się wybrać na wszelki wypadek na usg, zadzwonię do mojego ginka jak skończę plamić.

_Pietrucha_ dałaś mi do myślenia - może powinniśmy poczekac z nagrobkiem bo Kuba był pochowany 3 miesiące temu więc może ta ziemia się będzie ruszać bo na razie w ogóle się nie ruszała...

rurka pojechałam wczoraj do centrum ogrodniczego i spodobała mi się brzoza Youngii szczepiona na pniu, powoli rośnie i nie zajmuje za dużo miejsca ale jeszcze nie wspomniałam M. o tym, on chyba nie będzie za...

mika.k jaki piękny brzusio!!!

ewik przykro mi, ściskam Cię mocno!

Agaawa w zeszłym roku w maju na moim domku przysiadł bociek a w czerwcu wyszedł mi teścior, w tym coś jest! &&&&&&&&&&&&&& za Ciebie! Aha, chętnie jednego przygarnę :)

I jeszcze &&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty! Czekamy na wieści!
 
Moniska nie ma w tym nic dziwnego, ze sie boisz;* ale popatrz na nasza Eskę, naświeższy przykład;) Uda się nam wszystkim:-)

A to moj brzuchol IMAG0712-1 (2).jpg
 

Załączniki

  • IMAG0712-1 (2).jpg
    IMAG0712-1 (2).jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 54
Witam


mika.k wyglądasz super


ewik przyro mi


Agaawa &&& za wizytę, daj znać jak po wizycie


Moniska82, Agawa ja też widziałam boćka przed ciążą z moim synkiem, więc chyba teraz też muszę gdzieś pochodzić i poszukać jakiegoś.
 
Hej Laski

Madziorrek, Mika sliczne te Wasze brzucholki:tak::tak::tak::-)

Dzisiaj pierwsza wizyta:szok:prosze trzymajcie kciuki:zawstydzona/y:oczywiscie odezwe sie po...pol nocy nie spalam, ja sie chyba wykoncze:no:
 
reklama
Do góry