reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny, ja też z pytaniem...

Po porodzie i zabiegu lekarze mówili mi że mamy czekac trzy miesiące ze staraniami, mój ginek powiedział na kontroli 3 x @ bo na usg wszystko ładnie się goiło i ten czas właśnie mija ale martwi mnie to że te moje @ to dość skąpe są... Miesiąc temu to były takie 3 dni na siłę (bo dwa to tylko plamienie), dziś niby się dobrze zaczęło ale już widzę że też jest słabo. I boję się że może ta błona w macicy to jeszcze nie jest taka jak powinna być...i że jak zaczniemy się starac to fasolka nie będzie się miała do czego przyczepić...

Co myślicie?
 
reklama
Może po owulacji idź do ginka, zmierzy endometrium i powie czy jest odpowiedniej grubości? Po porodzie u mnie też wiele rzeczy wyglada inaczej niż przed, a minęło 1,5 roku...
 
moniska każdy organizm jest inny ale ja u siebie zauważyłam ,że moje @ są dużo bardziej skąpe niż jeszcze 6-8 lat temu i krótkie bo 3 dni a wcześniej miałam 5.....no i tak myslę sobie,że to albo z wiekiem albo po przejściach...nie wiem
Ale myślę,że wystarczą 3 cykle do starań,monisko trzymam kciuki za Ciebie&&&&&&&&&&&&
 
Hej dziewczyny!

Rurka – bardzo ładny! Ja myślę o prostym z sercem, albo cały prosty z wygrawerowanym sercem na płycie górnej… tzn druga opcja to opcja która podoba się mojemu małżonkowi;) Ja wolę górną płytę w kształcie serca. A będziemy zamawiać u gościa w Pszczynie, bo ma piękny kamień - jasny, bez plamek itd., taki jak najbardziej mi się podoba. Czekamy rok czasu, żeby się ziemia uleżała - i cieszę się, że nie zrobiłam od razu - bo widzę, jak po deszczach wszystko się osunęło - niby mały grób itd. - ale ziemia pracuje i nie da się tego oszukać.
Oto kilka zdjęć jego prac, ten zaokrąglony jest w tym kamieniu co mi się upatrzył:

images-nagrobek-okragly-1.jpgimages-zestaw1.jpgimages-zestaw2.jpg


A ławeczkę i ja chcę zrobić.. ale bez żadnych drzewek, bo liście lecą itd… a mnie to drażni;p Wystarczy, że niedaleko grobu Stasieńka są tuje i tak się sypie to dziadostwo, że mnie coś trafia ;-) A mam wysypane kamyczki dookoła grobu i ciągle mi tam wszystko leci i nie mogę tego wysprzątać porządnie.. Zresztą tak wygląda teraz, tymczasowy pomniczek:

IMG_20140327_174331.jpg


Ania – super, że po histero wszystko jest ok. Może chodzi o to, że masz dwa jajniki i możesz mieć owulację z każdego;) A nie tylko z jednego. Zresztą po sobie i swoim opisie wiem, że jak nie ma napisane, że coś jest źle - to oznacza, że wszystko jest dobrze :*
Moniska – po tych 3 @ to ty powinnaś iść pierwsze na kontrolne usg, żeby sprawdzić czy tam już wszystko w środku jest zagojone i czy wszystko jest ok. Ja miałam tak, że po poronieniach kazano mi odczekać po 3msc, a po porodzie – 6tyg – tyle ile trwał połóg.


Miłego popołudnia dziewczynki!

PS kto testuje teraz na dniach, co? :)):>:>:>
 

Załączniki

  • images-nagrobek-okragly-1.jpg
    images-nagrobek-okragly-1.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 51
  • images-zestaw1.jpg
    images-zestaw1.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 43
  • images-zestaw2.jpg
    images-zestaw2.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_20140327_174331.jpg
    IMG_20140327_174331.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 66
pietrucha - bardzo ładne te pomniczki, prawdę mówiąc to na poczatku ogladałam w internecie dokładnie ten z niebieskim witrażykiem, ale mój M stwierdził, że on nie chce takiego klasycznego z górną płytą... więc musieliśmy wypracować kompromis, ale ostatecznie jestem zadowolona z tego wzoru, który znaleźliśmy, tyle tylko, że jeszcze mam problem ze znalezieniem odpowiedniego kamienia. No i teraz zaczęłam się zastanawiać, czy nie za wcześnie ten pomniczek chcemy postawić, bo u nas dopiero 3 miesiąc minie za tydzień...

ewik.... przykro mi... ale może to nie @.... trzymam kciuki mimo wszystko
 
Ostatnia edycja:
O jaki śliczny malutki brzusio:* Pięknie wyglądasz!!!

Ewik - :*

Co z początkowymi lasencjami na liście?:>

annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

Moniska82 -termin niechcianej @ 15 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maja 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 maja 2014
attachment.php

POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec
I

Milczasia - czerwiec
 
reklama
Do góry