reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

michalina -- jeśli nie chcesz na razie brać tabletek, to może psycholog? takie rozmowy pozwolą Ci się wyciszyć, nauczą Cię samokontroli emocjonalnej, nauczysz się alternatywnych metod radzenia sobie ze stresem i przede wszystkim wsłuchasz w siebie.... a jeśli to nie pomoże to jednak radziłabym odstawić pierś i wrócić do tabletek... córeczka będzie miała większy pożytek ze szczęśliwej i spokojnej mamy... tym bardziej że sama masz obawy aby zostać z nią sama w momencie ataku... a niestety depresja, nerwica lękowa... to takie dziadostwo którego ciężko się pozbyć... właściwie to raz nabyte towarzyszą nam już do końca życia... :( ale naprawdę można nad tym zapanować :) życzę jak najlepszego wyboru dla Ciebie i córeczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki dziekujemy:-)
michalinka
to jest basinette, takie mini lozeczko na noworodki do ok 6-7 mies., bezpieczniejsze jak lozeczko i moze stac zaraz przy lozku;-)

a co sie stalo z motylkowa mama? Jakies streszczenie mi podacie prosze? Kto czeka na testowanie, kto zaciazyl itp?
Buziaczki:-)))
 
Hej!

Carolina - co to za smutki i dołki? :*
Ozila - motylkowa wpadła na chwilkę i poinformowała Nas o II na teście ciążowym ;-)

Dzięki dziewczyny :*

Wstałam rano i nie było. A teraz jest znowu brązowo ..
Testuje jutro - chyba, że się @ rozkręci..
 
Pietrucha - bo juz z tych nerwow nie wytrzymuje... musze je jakos wyladowac, a tak najlepiej... no i w moim przypadku dziala...
Tak strasznie sie boje, ze w poniedzialek pojade pelna nadzieji, a tam okaże sie najgorsze... Tak wlasnie bylo ostatnim razem, a pojechalam bez plamien, tylko z powodu bolu brzucha w dniu poprzednim... :-( To bylo w podobnym terminie co teraz, no moze ciut wczesniej... nie da sie o tym nie myslec...
Tak kiepsko sie dzisiaj czuje... taka wypluta... nawet jesc nie bardzo mi sie chce... wciaz mi niedobrze... czekam az Mikolaj pojdzie spac, to ja tez pojde... mam nadzieje, ze to dobry objaw... Choc takiego jeszcze nie mialam, nawet przy Mikolaju...
No zobaczymy... juz tak niedlugo...
 
Carollinko, nie martw sie, to złe działa na cudowna dzidzie. My tutaj czarujemy, żeby wszystko było ok. I bedzie! &&&&&

u mnie dalej plamienia. A brzuch boli strasznie jak na @. Chyba @ mi sie przyspieszy, bo normalnie powinna być we środę. Ale spodziewam sie lada moment.
 
pietrucha, agawa - trzymam kciuki :)

madziorrku - ale fajowy ten Twój malutki cud w brzuszku ;)

carollina... Twoje obawy są w 100% zrozumiałe... my wszystkie tutaj je rozumiemy. Grunt to nie zagrzebywać się w tych obawach - choć wiem że czasem po prostu nie da się odpędzić złych myśli...:( a może postaraj się czymś na maxa zająć przez te dwa dni... tak żeby nie mieć za dużo czasu na myślenie? Jesteśmy całym sercem z Tobą i w poniedziałek na pewno przyniesiesz nam tutaj same dobre, cudne wieści :)

A mój pierwszy dzień w pracy bardzo lajtowo ;) właściwie to przegadałam go z dziewczynami ... a za pracę wezmę się od poniedziałku :D ale fajnie... moi podopieczni już mi zapewnią rozrywkę bo sie trochę stęsknili ;) więc mam nadzieję, że czas do staranek poleci szybciej w pracy niż w domu :)
 
Ostatnia edycja:
carolina nie zamartwiaj sie tak Kochana,wszystko będzie dobrze.....wiem ,że to trudne ja jak szłam na pierwsze usg to płakałam już po drodze na badanie.......potem obwiniałam się,że to przez stres straciłam ciąże,Maluszki potrzebują spokoju:tak:
....dasz radę,śpij kiedy tylko to możliwe.......my tu czarujemy:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


pietrucha nie mogę się jutra przez Ciebie doczekać &&&&&&&&&&& zaciskam najmocniej jak umie
 
reklama
LISTA STARACZEK:
Neta - termin niechcianej @ 15 marzec 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
anncka - termin niechcianej @ 26-27 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014


POCZEKALNIA:

Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
 
Do góry