reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny. Jestescie kochane.. Dziekuje za slowa wsparcia. Dziekuje, ze jestescie i ja sie ciesze, ze jestem tutaj...

Madziorku - a najgorsza jest ta niemoc... nic nie mozemy zrobic, zeby bylo dobrze... tylko czekac i miec nadzieje...
Ja wczoraj przed snem juz mialam w glowie niemily scenariusz przebiegu poniedzialkowej wizyty... jakas masakra... ale szybko wygonilam z glowy te mysli i poszlam spac...
Odpoczywam ile moge... po poludniu rowno z Mikolajem ide spac. wieczorem jest juz trudniej.

Pietrucha, Agawa - ja robilam testa jakies 4 dni po zagniezdzeniu (wiem kiedy, bo dziwny bol brzycha od wtedy czulam. W waszym przypadku moze wtedy krwawienie bylo...) i wyszedl bladzioch z porannych siuskow...trzymam wiec kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a mnie dzisiaj znowu muli i mam taka okropna zgage, ze hej... macie moze jakies sprawdzone sposoby na zgage? Mleko nie dziala, migdaly tylko przez chwile... probuje wszystkiego... teraz moj K, herbate mietowa mi zaparzyl...
Wlasnie wsunelam 4 swieze marchewki, bo taka mialam ochote.. mam nadzieje, ze nie bedzie po nich gorzej...

Dzis to mi juz naprawde odwala... snuje sie po tym domu, nie wiem czym sie zajac, o czym myslec... bylismy na zakupach, a gdy chcialam wpakowac rzeczy do lodowki i ja otworzylam, to tak mi smierdziala, ze z wrazenia postanowilam ja umyc... a i tak mi dalej smierdzi... frytkownice tez na blysk wypucowalam... ale przynajmniej czas mi zlecial...
Pogody u nas nie ma, zeby na spacer wyjsc, to przynajmniej taki pozytek ze mnie...

hmm... po marchewce tez zgaga.... juz wrocila...

Pozdrawiam serdecznie i sle moc fluidkow dla staraczek. Łapcie kochane ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
carollina - na zgagę tylko renni :) sprawdzało sie w obu moich ciążach... mój ginekolog jak najbardziej dał przyzwolenie a uwierz zgagę miałam okrutną!!!!! po pierwszym porodzie najwiekszą ulgą było to.. że zgaga w końcu minie :)

neta - jeśli chodzi o podopiecznych : ostatnio (przed powrotem do pracy) wpadłam na chwilę z Zuzką do dziewczyn... na świetlicy stał jeden z moich "ulubieńców" i pyta... Pani Aniu to Pani córeczka? Ja: tak Michał to moja córeczka, na co on : mogę pogłaskać ?.........ja: szok, śmiech... Michał... to nie piesek :-D... on: ahaaaaaa przepraszam Pani Aniu :D
 
Ostatnia edycja:
Madziorek - juz sprawdzilam - mieta w moim przypadku niestety nie pomaga :( jutro zapytam w aptece, a dzisiaj ide juz spac bo chce zeby ten czas do poniedzialku szybciej zlecial.
Buziakuje:*
 
Tez w pierwszej ciazy mialam zgage i renni pomagalo. lekarz pozwolil to brac.
Rurka no moi tez dopytuja o dziecko moje, sztandarowe pytanie " gdzie jest Mateuszek, w szkole?" :))) codziennie pytaja :)))
 
Nieoficjalnie chciałam powiedzieć, że brzuszek Ozili ma już nową właścicielkę.... :)

Nie wytrzymałam z testowaniem do jutra i dzisiaj raniutko ( dodam, że będąc na nocce w pracy ;) ) zrobiłam test.
A w sumie dwa.
DSC_0034.jpg

To dopiero 11 dpo, więc ciąża bardzo wczesna, Ale to dobrze, że już wiem, zgodnie z zaleceniem gina od dzisiaj biorę lutkę, a jutro na betę skaczę.

Tak strasznie się boję, że boję się cieszyć.
 

Załączniki

  • DSC_0034.jpg
    DSC_0034.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 54
Anncka, sorki, że tak obcesowo Cie wyrzucam :-D
LISTA STARACZEK:

Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014



POCZEKALNIA:

Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj


Ciężarnych tu nie trzymamy, gratulacje!​
 
reklama
Do góry