reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Pietrucha, ja tez juz dostałam plamieńie. A iskierka nadziei była. Buuuu... I strasznie mnie boli po lewej stronie, tam gdzie miałam to cialko zolte. Po tych lekach to organizm mi całkiem zwariował.
 
reklama
Czesc Laski

Agawa a czy Ty nie mialas niedawno owulki? nie przesunela ci sie tydzien?? nie za wczesnie na @??

Pietrucha &&&&&&&&&&&& puki nie ma @ jest nadzieja:tak:


Michalinko coz Ci moge poradzic...zrob tak jak podpowiada Ci rozum:tak: Sama wychowalam sie na butli i chyba nic mi nie brakuje:-D:-pza dzieciaka prawie wogole nie chorowalam teraz tez rzadko tfu tfu

Ewik buziuje :*

Ania no Ty sie na czerwiec szykuj, bo piekny brzuszek Miki do przejecia:tak:

Carollina
wykresik jest caly czas tempke troche odpuscilam, eh nie wiem czy to dobry sposob monitorowania ovu strasznie mnie to stresuje i ogranicza a tescik jak cos to za grubo ponad tydzien:tak:

Pozdrowionka
 
Pietrucha i Agawa- ja 12 dnia dpo mialam plamaienia i tak mialam puki nie dostalam dupka i luteiny i wszyyyystko gra puki co;) wiec zadnym plamieniem sie niesugerowac prosze,,,&&&&&&&&&&&&&&&

Michalina-a nie ma nic ziolowego na te nerwice??

mika - piekniutki brzusio;))

Ela;* bede trzymac &&&&&&&&&&&&&&&&&

Eska- How do you feel?

A ja dostalam leki od endokrynologa, od jutra startuje....
 
Michalinko to u Ciebie sa takie ataki lekowe? tez mi sie takie zdarzaly w pewnych okresach zycia. czasem konieczne byly leki, czasem udawalo mi sie opanowac atak "sila umyslu" - mroczki przed oczami, kolatanie serca, swiadomosc, ze te objawy wywoluje tak naprawde moj umysl, pomagala mi niejako zatrzymac ten atak. Boisz sie co bedzie jak atak przyjdzie gdy bedziesz z Wiki, co w efekcie zwieksza ryzyko wystapienia takiego ataku, sama obawa "co bedzie gdy..." sprawia, ze prawdopodobienstwo tego ataku jest wieksze. Karmienie butla na pewno nie bedzie krzywda dla Twojego dziecka, jestes cudowna matka! jako kolezanka z forum i jako psycholog moge Ci doradzic, ze jesli czujesz, ze wspomaganie farmakologiczne jest Ci teraz potrzebne, to skorzystaj z niego. Zycze duzo sil i powodzenia :)
 
michalinka wiem doskonale o czym mówisz bo też przechodziłam jak może pamiętasz tego typu ataki ale całe szczęście poradziłam sobie sama,Neta ma rację świadomość tego,że te objawy wywołuję tylko nasz umysł i ,że tak naprawdę jesteśmy zdrowi pomaga zatrzymać ten atak,próbuj cały czas pracować nad tym ,jak pewnie wiesz leki tylko pomagają w łagodzeniu objawów nerwicy a jedynym lekarstwem na tą okropną chorobą jest walka naszego umysłu,pozytywne nastawienie i przede wszystkim wiara w to,że sobie z tym poradzisz bo kto jak nie Ty, a jeśli będzie konieczne to pójdź do specjalisty i zacznij coś łykać......Wiki szybko polubi butlę a Ty będziesz spokojna,nigdy się za to nie obwiniaj,jesteś wspaniałą mamą,buziaki!!

mika fajnie,że pamiętasz.....no może już w czerwcu przejmę.....a śliczny masz brzusio,chcę go!!!!!!! :-D

pietrucha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

agawa
organizm na pewno masz zwariowany:-D ale plamienie jeszcze nie oznacza @ trzymam &&&&&
ewik ​przytulam i buziakuje!!!!!
 
LISTA STARACZEK:
Joaro - termin niechcianej @ 15 luty 2014

Neta - termin niechcianej @ 15 marzec 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
anncka - termin niechcianej @ 26-27 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014


POCZEKALNIA:

Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
 
Dziewczynki, dziękuję za te słowa wszystkie. I tak bardzo Wam dziękuję, ze w każdej sprawie można na Was liczyć!!!!

Neta dobrze wiedzieć, że mamy tutaj psychologa :) Wiesz tak naprawdę to nie chciałabym znów brać tabletek, po pierwsze dlatego, ze wiem, że to w pewnym sensie poddanie się walki z zsobą a po drugie ja tak strasznie kocham karmić piersią... jak moja Wikunia się wtula.... a z drugiej strony boję się tych ataków. Kiedyś doprowadziły do tego, ze biegałam codziennie do lekarza i musiałam pójść na zwolnienie bo nie btłam w stanie funkcjonować....

Neta, Ania ja wiem, ze to umysł... dziś pomogło mi wypłakania, kilka minute medytacji a zamknęło atak przytukenie Wikuni do serduszka i powiedzenie jej, że to dla niej teraz żyję, że ją kocham i nigdy nie opuszczę!!!!!

Ostatnio mam problemy - jestem przemęczona, bo M. stracił prace i musimy "dorabiać" więc zaczęłam pracować znów (bo mamy taką rodzinną firmę z mamą i siostrą)... więc się tym strasznie denerwuje, a dodatkowo moja Wiki daje mi pracować tylko w nocy, więc niewiele śpie...
a jeszcze dziś było szczepienie i Wiki pół dnia płakała, bo się źle czuła i moje nerwy nie wytrzymały tego..

Dziękuję, ze tu jesteście i mnie wysłu****ecie i radzicie!!!!

Ania, a brzuszek naszej Miki jest cudowny!!! Przejąć taki brzuch to czysta przyjemność, trzymam za to kciukasy!!!!

Mika cudny masz brzusio!!!

Pietrucha!!! Moje kciukasy są zaciśnięte!!!

Eska jak tam u Was? nie szalejez w tym szpitalu za bardzo??

Carolina a Ty się nie nerwuj, bo wszystko jest dobrze, a do poniedziałku już bliziutko!!!!

Madziorrek ale masz cudne dziecie w brzuszku!! W moim brzuszku!!! Ucałuj brzusio ode mnie!!! cmok cmok

Ozila ale cudna i jakaś do mojej Wiki podobna :) A co to dziwnego na ostatnim zdjęciu - w czym ona śpi??

Pozdrownia dla całej reszty!!!!

Agawaa Madziorrek ma mój brzuszio :)))) Buziaki for U!!!!
 
Ozila - sliczna ksiezniczka:) i tyle wloskow:) super:)

Mika - brzusio rowniez piekny Ty chudzinko:)

Michalina - dziewczyny już chyba wszystko napisały. Jedynie co mogę tylko dodać to to że jeśli jednak zdecydujesz się na karmienie butla dla poprawy Twojego zdrowia to nie mniej w związku z tym wyrzutów. Tylko ty o tym możesz zdecydować, bo to Twoje ciało, a mąż powinien Cie w tej decyzji wspierać. Nie ważne jaka ona będzie. Nadal będziesz najwspanialszą matka dla swojej Wiki. To decyzja niełatwa ale możliwa. Karmienie i praca po nocach, to rozwiązanie na krótka metę. Juz samo karmienie bardzo wykańcza. Życzę dużo siły:) Trzymaj się:)

Ewik, Maqa - :*

Pietrucha, Agawa - a może jednak? ?? &&&&&&&&&&&&&&&&&

Cala reszta :*

U mnie dzisiaj dość placzliwy wieczor. Z tych nerwow musialam sobie poplakac... ehhh... sorki ale jakos nie mam weny na pisanie. Idę spać. Buziole:*
 
reklama
Do góry