reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Zabusie,
przepraszam, ze tak nie pisze, ale lekko nie jest z mala moja , ktora co chwile chce jesc albo zasypia na cycuchu,a poza tym moj synus podczas mojej nieobecnosci posciagal tysiace filmow i Internet w domu mi tez strony bb nie otwieta, Bo za wolny ! Pisze z komorki- wypuscili Nas dopiero przed wczoraj , ze wzgledu na moje nadcisnienie, ale juz lepiej,
nie doczytam Was kochane, jakies streszczenie moze dacie rade?
kto w ciazy, kto testing Itp ?
dajcie mi prosze jeszcze pare dni, to Wam wiecej opisze, tylko tyle, ze dla mnie cesarka i znieczylenie,sala operacyjna i w ogole byly strasznie stresujacym przejzyciem...
dodaje zdjatka i buziakuje xxxx

eseczka wyspij sie a zapas!!!??
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
reklama
Ozilka, ale cudowna! Przepiękna! I jaka malusieńka!

Carollinka, wszystko jest dobrze, zobaczysz. &&&&&

A u mnie dziś psychicznie ciut lepiej niż wczoraj. Wczoraj miałam lekkiego dołka, ze w ogóle nam sie nie uda mieć nigdy rodziny. Ale juz sie pozbieralam. Przecież mamy jeszcze dużo szans na ciaze z InVitro. Tylko jakoś po pierwszej euforii we wtorek ogarnął mnie smutek, ze nie mogę tak naturalnie normalnie jak zwykła kobieta mieć dziecka. Coś mi los chce pokazać. No cóż!

Caluje je was wszystkie poradnie i spadam do pracy.
 
Cześć dziewczynki :*
Ozila - Mała jest cudna!!!
Madziorek - Zolwik daje o sobie znać? Jak się czujesz?
Ameritum - trzymam kciuki żeby Malenstwo rosło zdrowo :-)

Ja dzisiaj kolejny dzień bez humoru :-( jak ten czas się wlecze.. Dopiero 9dpo a ja już nie wytrzymuje nerwowo :-( i sama nie wiem czy chodzi o fakt oczekiwania na kolejna ciążę czy o to że dzisiaj minąłby kolejny - 15sty tydzień pierwszej ciąży. Jak głupia podczytuje wrześniowki i gdy widzę jak ich Malenstwa rosną to aż :'( jadę na 12godzin do pracy, moze to choć na chwilę pomoże zapomnieć :-(
 
Ozilka ale malutka jest śliczna kruszynka!!! retyyyyyy jaki słodziak :-):-) jak tylko się ogarniecie to napisz coś więcej.

Mika a Twój domeczek boski!! aż sama spojrzałam na zdjęcia ciążowe, jaki miałam brzuszek na tym etapie :-) trzymajcie się tam dzielnie z Leosiem!! juz lepiej się czujesz??

Madziorek haha faktycznie jak żółwik, coś czuję, że przez całą ciąże tak będziecie go/ją nazywać :-)

Ameritum a jak ta Pani dr się nazywa? trzymam kciuki za Ciebie i twojego maluszka :-) mówią, że jak serduszko ma więcej niż 150u/min to będzie dziewczynka, ciekawe :-p

buziaki laseczki :*:* lece z mym dzieciem pooglądać jakieś spaceróweczki :-)
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie i odpowiedzi


ania ja też czekam na kariotyp. Mówili, że czeka się do 3 miesięcy, ja już miesiąc czekam.


rurka pierwsze dni sa cieżkie ale dasz radę


Agaawa gotowa jestem, nie wiem co mnie czeka i czy się uda, ale muszę (raczej chcę ) próbować.
 
LISTA STARACZEK:
Joaro - termin niechcianej @ 15 luty 2014

annte - termin niechcianej @ 2 marzec 2014

Neta - termin niechcianej @ 15 marzec 2014
maga - termin niechcianej @ 17 marzec 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
anncka - termin niechcianej @ 26-27 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014

POCZEKALNIA:

Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj

:-(
 
Mika, dzieki za kopa! Sama sie kopam, żeby głupie myśli odpędzić. Mam nadzieje, ze InVitro da mi kilka szans, i wierze ze przy którejś sie uda.

Gochson - no to jak czujesz sie gotowa, to do dzieła. My bedziemy tutaj trzymać kciuki i czarować:))

uciekam am jeszcze popracować:))
 
madziorek pierwsza focia do albumu:-D

mika ale fajnie rośniesz:-)

agawa myslę,że to całkowicie normalne,że czujesz strach,że się nie uda ale tak to już z nami jest,ja też nie raz rozmyslam dlaczego to jest takie niesprawiedliwe i muszę przez tyle przechodzić a i tak gwarancji żadnej nie mam na to że kiedyś zostanę ziemską mamą.........żeby to było takie proste "chop na byka i już ciele".........
.....ale jak sie już w końcu doczekamy to będziemy najszczęśliwsze na świecie i tego sie trzymajmy:tak: buziaki i przytulasy!

eska a mój plan odnośnie pracy jest taki hahahahahah...że go nie ma:-D chce odpocząć,bo w tym roku skupię się na rozmnażaniu.........a w między czasie podszkole bardziej język,juz zapisałam się na konsultacje z nauczycielka,bo wole sama w domu się uczyć niż w grupie i czasem podejść po radę jak czegoś nie rozumie
A ty jak tam? wysypiaj sie na zapas,Ozilka dobrze radzi:-D oj to juz tak nie długo,buziaki

Pozdrawiam Was wszystkie i &&&&&&&&&&&&&&&&&&dla staraczek i &&&&&&&&&&&&&&& i buziole w brzuch dla ciężaróweczek.

U mnie dziś cały dzień lało a teraz widzę słonko:-D idę na rower bo dwa tygodnie bez pracy i 1 kg więcej na wadze:baffled:
 
reklama
Do góry