reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Motylkowa - gratulacje!!! Kolejna zafasolkowana :-) Nudnej ciąży życzę :-) ile to daje nadziei że nam staraczkom też się uda prędzej czy później :-)
 
reklama
Po poronieniu nie wierzylam ze znow bede w ciazy.. Zalamka byla.. Odpuscilam troszke.. Bralam castagnus na wyregulowanie cykli i jakos sie stalo.. Dziekuje dziewczyny za mile slowa :*
 
carollina, tulę mocno. Staraj się nie denerwować, choć wiem, że mogę sobie nie powiem gdzie wsadzić takie rady, bo i tak nie da rady się nie martwić. Na pociechę można jednak zauważyć, że mnóstwo kobiet plami od czasu do czasu w trakcie ciąży i jakoś wszystko mija dobrze, a później na świat przychodzą kolejne bąble do kochania :tak:
Jakby co, ja też mam w apteczce luteinę, w razie czego mogę Ci wysłać. Leż i odpoczywaj w miarę możliwości. Buziak!

galwaygirl no to dobrze, że masz tam w miarę w robocie znośnie :-). Bo jednak męczyć się ponad połowę dnia, 5x w tygodniu to naprawdę przesrane.. A z tym ptaszyskiem, to nie za bardzo mogłam się nastawiać żeby wziąć kupę na klatę, bo szłam na ważne spotkanie i naprawdę mogłabym wypaść hmm... dziwnie.

Motylkowa GRATULUJĘ! Jesteś w ciąży, a jakże :-D i wszystko będzie dobrze. Życzę WAM dużo zdrowia teraz i spokoju.

No i wyglądam wiadomości od Ozili. I już kolejny brzuszek do przejęcia ;-).
Na pewno się nie zmarnuje, bo staraczek ciągle jeszcze troszkę mamy.
 
Celta ja przez te Wasze przygody to mam schizy bo u mnie koło parkingu na drzewach pełno wron, kruków i często latają mi nad głową. Jak tylko coś chlapnie niedaleko to sprawdzam po sobie. No i tak właśnie sobie wyobrażałam "biegnę do auta spiesząc się do pracy a tu by mi coś.. i co? wracać do domu i myć głowę? A do szefa że mnie ptak obsrał???
 
Motylkowa gratulacje, spokojnej i nudnej ciazy &&&&&
Dołączam się, gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elka działaj, na przeprosiny czy inaczej ale liczy się działanie ;-)
Caro może Fasolina bardziej się zagnieżdża i stąd te kropki? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja wymiękam od stresu, kolejna bardzo ważna rozmowa w sprawie pracy za mną, maglowali mnie ponad godzinę. I dziś jeszcze zadzwonią z decyzją. Nie spodziewam się cudów ale może?
 
ewik mocno, mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Też czekam jak na szpilkach i uwierz w siebie trochę, no!

galwaygirl oj tak, srające ptaszyska są niebezpieczne - zwłaszcza jak srają na człowieka, który się spieszy, albo absolutnie nie ma możliwości się przebrać po całej hecy :-D
 
reklama
Do góry